Carrie Fisher wysłała krowi język do producenta, który zaatakował jej przyjaciela

Kobiety w Hollywood wypowiadają się na temat napaści na tle seksualnym i molestowania w Tinseltown w związku z rosnącymi zarzutami przeciwko filmowcowi Harvey Weinstein, ale niestety, jeden z najbardziej otwartych głosów w rozrywce nie może być dłużej słyszalny.

Nie ma wątpliwości, że zmarła Carrie Fisher – która działała jako adwokatka dla kobiet, a także krzyżowiec dla osób żyjących z chorobą psychiczną i walczących z przemocą – miałaby coś do powiedzenia na ten temat..

Carrie Fisher
AP

Ale ponieważ Fisher nie może dzielić się żadnymi historiami podczas obecnego ruchu #metoo, jeden z jej przyjaciół podzielił się historią w jej imieniu.

Producentka i scenarzystka Heather Ross (która pracuje pod imieniem Heather Robinson), ostatnio zadzwoniła do Tucsona 94.9 Morning Mix i ujawniła, że ​​Fisher szybko podjął działania, gdy dowiedziała się o spotkaniu Rossa z nienazwanym filmem oscarowym.

Ross wyjaśniła, że ​​poczuła się “zawstydzona” po tym, jak stoczyła agresywny atak w samochodzie mężczyzny. I chociaż powiedziała, że ​​to on zagroził jej przyszłej karierze, czuła się tak, jakby “coś zrobiła”.

Jednak po tym, jak Fisher dowiedział się, co się stało, gwiazda wkrótce upewniła się, że to sprawca, który poczuł wstyd spotkania.

“Powiedziała,” właśnie widziałem (go) w Sony Studios “- wspomina Ross. Fisher powiedział jej: “Wiedziałem, że prawdopodobnie tam będzie, więc poszedłem do jego biura i osobiście dostarczyłem pudełko Tiffany owinięte białą kokardką.”

Jego prezent?

“To był krowie język od słynnego Deli Jerry’ego z notatką, która powiedziała:” Jeśli kiedykolwiek dotkniesz mojej ukochanej Heather lub innej kobiety, kolejna dostawa będzie coś z twojej w znacznie mniejszym pudełku. “

Ahem.

Carrie Fisher nigdy nie pozwoliła Hollywood zmienić tego, kim była w środku – mówi redaktor

28 grudnia 2016 r03:06

Zdaniem Rossa, ten nieco obrzydliwy – a jednak zupełnie odpowiedni – gest Fishera nie był prawdziwym zaskoczeniem.

“Stała za ludźmi” – powiedziała.