Carrie Fisher, reżyserka filmu Debbie Reynolds: “Byliśmy zszokowani tym, co się stało”

Fani mogli nie zdawać sobie sprawy z tego, jak ścisła jest więź matka-córka między Debbie Reynolds i jej córką Carrie Fisher, która zmarła w jeden dzień po sobie tuż po Bożym Narodzeniu. Ale od czasu ich śmierci, uczymy się o wiele więcej.

Carrie Fisher uznała, że ​​musi dzielić się Debbie Reynolds z publicznością, mówi reżyser

18.05.201706:18

A teraz, dzięki “Bright Lights: Carring Fisher i Debbie Reynolds”, nowego filmu dokumentalnego, którego premiera nastąpi w sobotę HBO, za chwilę zobaczymy za ich niezwykłym połączeniem.

POWIĄZANE: Dokumentalny zwiastun Carrie Fisher i Debbie Reynolds jest niesamowicie wzruszający

“[Carrie] czuła się tak, jakby musiała dzielić się matką z publicznością, nie miała intymnego czasu z matką [jako dziecko], zawsze ją dzieliła,” Fisher Stevens (który wyreżyserował film dokumentalny ze swoją dziewczyną Alexis Bloom) powiedział Katie Couric w czwartek.

Jednak gdy tylko dorósł, Fisher znalazł drogę powrotną do matki, która ostatecznie doprowadziła do tego, że żyli obok siebie. “Zawsze śpiewali razem, po prostu zaczynały się wyłamywać w pieśniach” – powiedział. “To było prawdziwe.”

Carrie Fisher and Debbe Reynolds
Carrie Fisher i Debbie Reynolds powracają w ciągu dnia iw czasach bardziej współczesnych. Archiwa rodziny Fishera za pośrednictwem HBO;

Dokument pojawił się po tym, jak Reynolds ogłosiła, że ​​chce powrócić na scenę. Fisher pomyślał, że to świetny sposób, by uchwycić jej emeryturę, a brat Fishera, Todd, zapewnił bębny z 16 mm filmami domowymi, zrobionymi przez ich matkę na przestrzeni lat..

Film został zapakowany pod koniec 2015 roku i rozpoczął trasę koncertową, otrzymując wysokie oceny. Ale dopiero pod koniec 2016 roku, gdy obie aktorki (w wieku 84 i 60 lat) umarły w krótkim czasie, nabrało świeżego rezonansu.

Carrie Fisher, Debbie Reynolds HBO Documentary
Fisher i Reynolds zawsze świetnie się bawili na scenie.Archiwum rodziny Fisher / dzięki uprzejmości HBO

“Byliśmy, nie trzeba dodawać, zszokowani tym, co się stało”, powiedział Stevens.

POWIĄZANE: Jak Debbie Reynolds i Carrie Fisher wyleczyli ich związek przed śmiercią

Ostatecznie Stevens mówi, że ma nadzieję, że ludzie patrzą, jak czują się zainspirowani swoimi bliskimi.

“[Bloom i ja] zakochaliśmy się w ich związku, Carrie i Debbie i związku między matką a córką, a właściwie całej dynamice rodziny”, powiedział. “Chcemy, aby ludzie w zasadzie dbali o swoje relacje z rodzinami”.

“Bright Lights: Carring Fisher and Debbie Reynolds” Premiera w HBO w sobotę, 7 stycznia.

Śledź Randee Dawn na Twitterze.