Carrie Fisher pojawiła się w filmie zza kulis nowego filmu “Gwiezdne wojny”

Świat wkrótce stracił aktorkę Carrie Fisher, ale dzięki spojrzeniu zza kulis na nowy film “Gwiezdne wojny”, fani znów zobaczą ją w akcji.

Film “The Last Jedi” zawiera spojrzenie na zmarłą Carrie Fisher

17 lipca 2017 r00:51

“Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” pojawią się w teatrze 15 grudnia. Mamy przyczepę w kwietniu, a my byliśmy pompowani. W sobotę obejrzeliśmy kilka nowych filmów z nadchodzącego filmu, w tym sceny z udziałem Księżniczki Fishera Fishera oraz klipy obsadowe dzielące się szczerymi spostrzeżeniami na temat filmu.

Film został wydany w sobotę na D23 Expo, imprezie fanów Disneya w Anaheim w Kalifornii. Towarzyszył mu nowy plakat “Ostatniego Jedi”, przedstawiający Fishera – “Generała” – wyglądający na potężnego i doskonale wyposażonego.

“Chodzi o rodzinę i to właśnie jest w tym potężne” – mówi Fisher o “Gwiezdnych wojnach” w filmie. Jako członek rodziny franczyzowej, można śmiało powiedzieć, że Fisher był obecny na wszystkich wydarzeniach.

Zarówno Fisher, jak i Mark Hamill, który gra Luke’a Skywalkera, otrzymali w piątek nagrodę Disney Legends Award, najwyższe wyróżnienie przyznane przez firmę. 65-letni Hamill wykorzystał swoją przemowę, by oddać hołd Fisherowi, dzieląc się tym, jak to jest powrócić i pracować z nią ponownie podczas “Przebudzenia mocy” z 2015 roku.

“Nie było poziomu komfortu ze sobą,” wspomina Hamill. “Moglibyśmy polegać na sobie nawzajem i był głęboki szacunek, wiem, że gdyby była tu dziś rano, już co najmniej dwa razy zwróciłaby mi ptaka”.

Córka Fishera, Billie Lourd, która również pojawia się w “The Last Jedi”, przyjęła nagrodę w imieniu matki. Lourd, która obecnie kręci film “American Horror Story”, nie była w stanie dotrzeć na to wydarzenie – ale napisała przemówienie wygłoszone przez dyrektora Disneya, Boba Igera.

“(Moja matka) potajemnie zawsze chciała być księżniczką Disneya” Lourd, 24, wspólna. “Stawanie się księżniczką Disneya i legendą Disneya byłoby jej największym marzeniem.”

Siły Fishera były ze wszystkimi tego dnia – a jeśli chodzi o “Gwiezdne wojny”, zawsze tak będzie.