Były zawodnik NFL Esera Tuaolo oczarowuje sędziów “The Voice” emocjonalną piosenką

Kto powiedział, że nie ma żadnych drugich aktów w Ameryce?

“The Voice”, który wrócił do NBC w poniedziałek wieczorem z 13. sezonu z rundą ślepych przesłuchań, wprowadził nas w silny, porywający głos jednego z Esera Tuaolo. I choć nie jest jeszcze znane nazwisko na jego głos, istnieją niektórzy fani piłki nożnej, którzy mogą pamiętać go jako defensywny sprzęt w NFL przez całe lata 90..

Ale 49-latek nie tylko zadziwił sędziów swoją wersją “Wskrzeszenia” Andry Day, ale także zdobył ich serca swoją historią. Podczas swojej kariery w NFL, Tuaolo nigdy nie dopuścił do tego, że jest gejem. Podczas gdy on nie był przez wiele lat, wyjaśnił, jak to jest, by w końcu się otworzyć.

Esera Tuaolo
Esera Tuaolo występuje w “The Voice”.Głos / YouTube

“Kiedy skończyłem w NFL, wyszłam do mojej rodziny”, powiedział w serialu “People Magazine”. “Kiedy powiedziałem te słowa po raz pierwszy, kiedy powiedziałem:” Byłem gejem “, to było tak, jak ta ogromna góra właśnie się rozpadła.

Esera Tuaolo
Esera Tuaolo podczas jego dni Green Bay Packers.Plik obrazu Getty

Kontynuował: “Czułem się lekki jak piórko, ale kiedy wskoczyłem na wagę, wciąż byłem tym Samoanem, który jest gejem i grał w NFL”.

Tuaolo urodził się na Hawajach w rodzinie farmerów bananów. Po graniu w piłkę nożną w college’u na Oregon State University, grał w zespołach, w tym Green Bay Packers i Minnesota Vikings.

Ale podczas gdy on nie ujawniał swojej prawdziwej seksualności w czasie ligi, był dość otwarty na temat swojej zdolności śpiewania, a nawet wykonywania hymnu narodowego w turniejach piłki nożnej, baseballu, hokeja i koszykówki. Wydał także kilka własnych utworów.

Ta praktykowana łatwość z mikrofonem prawdopodobnie pomogła mu podczas przesłuchań, co zwróciło uwagę sędziów Jennifer Hudson i Blake’a Sheltona. Tuaolo poszedł z Sheltonem, który napisał na Twitterze o swoim ostatnim znalezieniu później:

“To było lepsze niż Super Bowl!” – powiedział Tuaolo, wychodząc ze sceny.

I jest jednym z nielicznych, którzy by to wiedzieli!

Śledź Randee Dawn na Twitterze.