Były zawodnik “Bachelor” Gia Allemand popełnia samobójstwo w wieku 29 lat

Była zawodniczka “Bachelor” Gia Allemand zmarła w środę po samobójstwie, powiedziała jej rodzina w oświadczeniu. Miała 29 lat.

Chłopak modelki, Ryan Anderson, który gra w New Orleans Pelicans w NBA, odnalazł Allemanda w jej domu w Nowym Orleanie w poniedziałek wieczorem i zadzwonił pod 911. Została rzucona do szpitala uniwersyteckiego w stanie krytycznym i postawiona na podtrzymanie życia. 

“Ze względu na krytyczną utratę funkcji mózgu i narządów, wsparcie na życie zostało wycofane (środa)” – czytamy w oświadczeniu rodziny. “Pani Allemand spokojnie odeszła z matką, chłopakiem i innymi długoletnimi przyjaciółmi u jej boku.

“Kochani i fani będą pamiętać Gia Allemand jako opiekuńczą kobietę, która kochała swoją rodzinę i była znana ze współczucia dla zwierząt i misji ratowania bezdomnych zwierząt domowych” – kontynuuje oświadczenie. 

Anderson wydał także oświadczenie w środę dotyczące śmierci Allemanda, mówiąc: “Jestem głęboko wdzięczny za całą miłość i wsparcie, które otrzymaliśmy od rodziny, przyjaciół i fanów.” Gia była najpiękniejszą osobą, jaką znałem w środku i na zewnątrz, a ona zawsze się uśmiechała i wszyscy wokół jej uśmiechu.

“Miała tak niesamowity wpływ na moje życie i każdy, kto ją znał był błogosławiony. Pozostało mi tylko pielęgnować te wspomnienia, które wspólnie stworzyliśmy i pomóc utrwalić wiele wartości, wiary i miłości, którymi się dzieliliśmy”.

Allemand uczestniczył w 14. sezonie programu randkowego ABC, w którym uczestniczył pilot Jake Pavelka. Wziął na Twittera, by wyrazić swój smutek, kiedy usłyszał wieści o jej śmierci.

Pavelka dał swoją ostatnią różnicę w sezonie do Wiednia Girardi. Allemand skończył jako trzeci wybór. Pavelka przyznał później podczas występu w “On-Air With Ryan Seacrest”, że gdyby mógł powtórzyć sezon, wybrałby Allemand.

“Cała rodzina” kawalerów “jest ogromnie zasmucona tragiczną śmiercią naszej przyjaciółki Gii,” Mike Fleiss, twórca spektaklu i producent wykonawczy, powiedział w oświadczeniu dla TODAY.com. “To ogromna strata dla każdego, kto ją znał.”

Tenley Molzahn, który rywalizował z Allemand o uczucia Pavelki na “The Bachelor”, nazwał swój były konkurs “piękną dziewczyną”. “Moje serce jest ciężkie wraz z wieloma innymi dzisiaj”, powiedziała E! Aktualności. “Zostawia nam piękny przykład, jak żyć życiem w wierze, w radości i pięknie. (…) Świętujmy Gia i spójrzmy na sposób, w jaki żyła jako natchnienie”.

Plany pogrzebowe zostaną ogłoszone później, oświadczenie rodziny.

77 zdjęć
Pokaz slajdów

Curtain Calls 2013

Aktorzy James Gandolfini, Annette Funicello i Cory Monteith to tylko trzy ze znanych nazwisk, które zgubiliśmy w 2013 roku.