Bridget Jones pracuje! Zobacz Renee Zellweger na zdjęciach z nadchodzącego sequelu

Nie jest tajemnicą, że bohaterka Renee Zellweger ma małą gwiazdkę w nadchodzącym filmie “Bridget Jones’s Baby” – ale nie jest tak jasne, kto jest ojcem.

Podczas gdy fani serii mogą założyć, że ojcem dziecka jest Mark Darcy (Colin Firth), beau Bridget z pierwszych dwóch filmów, dodanie Patricka Dempsey do obsady trzeciej części komplikuje sprawy.

Ekskluzywny... On The Set Of 'Bridget Jones's Baby'
Wyłącznie … 51929796 Renee Zellweger obejrzała film “Bridget Jones’s Baby” z gwiazdami filmowymi, Colinem Firthem i Patrickiem Dempseyem na UCLH w Londynie, w Wielkiej Brytanii w dniu 6 grudnia 2015 roku. Renee Zellweger widziała filmowanie “Bridget Jones’s Baby” z gwiazdami , Colin Firth i Patrick Dempsey w UCLH w Londynie, Wielka Brytania na 06 grudnia 2015 r.
Na zdjęciu: Patrick Dempsey, Renee Zellweger, Colin Firth FameFlynet, Inc – Beverly Hills, Kalifornia, USA – +1 (818) 307-4813 OGRANICZENIA OBOWIĄZUJĄ: WYŁĄCZNIE USA
OBRAZY FAMEFLYNET

Nowe zdjęcia z planu filmowego, które pokazują, że Zellweger jest przewożony w kierunku szpitala przez obu czołowych mężczyzn, również nie wyjaśniają tego założenia, chociaż z pewnością jesteśmy podekscytowani, że je zobaczymy..

Ekskluzywny... On The Set Of 'Bridget Jones's Baby'
Wyłącznie … 51929802 Renee Zellweger widziała film “Bridget Jones’s Baby” z gwiazdami, Colinem Firthem i Patrickiem Dempseyem na UCLH w Londynie, w Wielkiej Brytanii w dniu 6 grudnia 2015 roku. Renee Zellweger widziała filmowanie “Bridget Jones’s Baby” z gwiazdami , Colin Firth i Patrick Dempsey w UCLH w Londynie, Wielka Brytania na 06 grudnia 2015 r.
Na zdjęciu: Patrick Dempsey, Renee Zellweger, Colin Firth FameFlynet, Inc – Beverly Hills, Kalifornia, USA – +1 (818) 307-4813 OGRANICZENIA OBOWIĄZUJĄ: WYŁĄCZNIE USA
OBRAZY FAMEFLYNET

Dempsey jest widziany chwytając nogi Zellweger, podczas gdy Firth trzyma swoją górną połowę w obrazach, które również ujawniają wybrzuszenie niemowlęcia Bridget.

Ekskluzywny... On The Set Of 'Bridget Jones's Baby'
Ekskluzywny … 51929820 Renee Zellweger obejrzała film “Bridget Jones’s Baby” z gwiazdami, Colinem Firthem i Patrickiem Dempseyem na UCLH w Londynie, w Wielkiej Brytanii w dniu 6 grudnia 2015 r. Renee Zellweger obejrzała filmowanie “Bridget Jones’s Baby” z gwiazdami , Colin Firth i Patrick Dempsey w UCLH w Londynie, Wielka Brytania na 06 grudnia 2015 r.
Na zdjęciu: Colin Firth, Renee Zellweger Fame Flynet, Inc – Beverly Hills, Kalifornia, USA – +1 (818) 307-4813 OGRANICZENIA OBOWIĄZUJĄ: WYŁĄCZNIE USA
OBRAZY FAMEFLYNET

Filmowanie oczekiwanego filmu, kontynuacja “Diamentu Bridget Jones” z 2001 r. Oraz “Bridget Jones: The Edge of Reason” z 2004 r., Rozpoczęły się w Wielkiej Brytanii w dniu 2 października. Film zostanie wydany we wrześniu 2016 r., odbędzie się między “Edge of Reason” a trzecią książką z serii Helen Fielding, “Bridget Jones: Mad About the Boy.”

POWIĄZANE: Renee Zellweger, Patrick Dempsey są na pokładzie “Bridget Jones’s Baby”

Podczas gdy ogłoszenie roli, która nie została jeszcze nazwana przez Dempseya, wywołało dużo hałasu, tylko czas pokaże, kim będzie postać aktora McDreamy..

Serca rozpływają się na zdjęciach ze zbioru najnowszego filmu “Bridget Jones’s Diary”

23.2.201500:50