Brian Austin Green otwiera się na temat małżeństwa z pracą Megan Fox

Brian Austin Green wie, że jest szczęściarzem!

Była gwiazda “Beverly Hills, 90210” opowiadała o swojej żonie filmowej Megan Fox podczas Women’s Choice Awards w środę w Los Angeles – i podzieliła się tajemnicą 13-letniego związku.

Brian Austin Green and wife Megan Fox
Getty Images / TODAY

“Myślę, że to, co czyni ją wspaniałą, to ona mówi, co ma na myśli, ona nie boi się nikogo, jest zdeterminowana i niegrzeczna”, powiedział dziennikarzom Green, dziennikarze. “Trzyma się tego, co myśli.”

Green, 43, dodał, że Fox inspiruje go do nauczania swoich synów o prawach kobiet.

“Mam czterech chłopców w domu i czuję, że moim zadaniem jest pomóc im zrozumieć, że wszyscy jesteśmy równi” – wyjaśnił. “Zwłaszcza w tym czasie z tą administracją, że każdy może osiągnąć wszystko. jesteś seksem. “

Megan Fox, Brian Austin Green
Plik Getty Images

Para, która zaczęła się spotykać w 2004 roku i związała węzeł w 2010 roku, ma trzech synów razem – Noah, 4, Bodhi, 3 i 9-miesięczną podróż – a Green ma nastoletniego syna, Kassiusa, 15 lat, z poprzedniego związek.

Oczywiście małżeństwo nie zawsze było łatwe. W sierpniu 2015 roku, Fox, 31, wniosła o rozwód od aktora, ale kilka miesięcy później gwiazda “Wojowniczych Żółwi Ninja” ogłosiła, że ​​spodziewa się trzeciego dziecka pary. Para pogodziła się niedługo później.

Jak sprawiają, że ich małżeństwo działa?

“Nie wiem, co to jest sekret, po prostu go stań, jak walcz i wymyślanie siebie, wierząc w siebie” – powiedział Green.

“Umawiałam się z ludźmi już wcześniej, a ty przechodzisz do tego punktu, w którym mówisz:” Wiesz co, ja nie czuję się tak samo “i nigdy nie osiągnąłem tego z nią – dodał. oznacza, że ​​walczymy, nie zgadzamy się co do rzeczy. Ale ja nie chcę nigdzie iść, a ona nie wie, wiesz? Więc go trzymamy. “

ZWIĄZANE Z

Megan Fox dzieli się piękną fotografią nowej baby boy Journey River

Megan Fox mówi, że jej “super genialne” dziecko wysyła swoje “wiadomości” z macicy