Brett Eldredge pokazuje nam coś, na czym jest dobry na placu DZISIAJ

Może to być poniedziałek, ale dzięki koncertowi z wiejskiego mistrza Bretta Eldredge’a, mamy wrażenie, że weekend nigdy się nie kończy na naszym placu.

Brett Eldredge śpiewa “Wanna Be That Song” na żywo już DZISIAJ

Aug.07.201703:33

Kilka dni po wydaniu jego tytułowego albumu studyjnego – który jest już numerem jeden na iTunes – piosenkarka i autorka tekstów trafiła na scenę Citi Concert Series i dostarczyła idealne połączenie ballad i utworów wykonanych z butów do bootowania.

Zagrał nawet swój hit z nowego albumu “Somethin ‘I’m Good At”.

Brett Eldredge śpiewa “Somethin ‘I’m Good At” na żywo już DZISIAJ

Aug.07.201705:11

Brett Eldredge śpiewa “The Long Way” na żywo już DZISIAJ

Aug.07.201703:33

Oczywiście Eldredge jest dobry w większym stopniu niż tworzenie własnych hitów. Zanim zdobył sławę jako performer, napisał listy do innych gwiazd, w tym Trace’a Adkinsa, Hanka Williamsa Jr. i Gary’ego Allena..

Ale jest szczęśliwy, że teraz ma teraz swoje miejsce w centrum uwagi.

DZISIAJ

“Pamiętam, że chodziłem tutaj i patrzyłem w okna, i widziałem cię, życząc sobie, abym kiedyś grał” – powiedział. “I oto jesteśmy.”

Eldredge powiedział, że serial był jak “sen”.

Jon Cena, Dylan Dreyer i Sheinelle Jones testują ciekawostki związane z muzyką country

Aug.07.201702:47

A to tylko jego ostatni występ. Ostatnio był w drodze z innymi krajowymi producentami hitów – w ubiegłym roku odbył tournee z Keithem Urbanem, aw tym roku jest tam z Luke’em Bryanem.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej muzyki na żywo tego lata, bądź na bieżąco z DZISIAJ. Będziemy mieli Jasona Aldeana w piątek, 25 sierpnia.