Bradley Cooper impostor rozbija Sundance, ale czy on naprawdę wygląda na część?

Po zderzeniu wydarzeń na Festiwalu Filmowym w Sundance, oszust Bradleya Coopera wydaje się być “spalony”.

bradley-cooper-today-160126
Bradley Cooper przybywa na GQ Men of the Year Party w Chateau Marmont w czwartek, 3 grudnia 2015 r. W Los Angeles. (Zdjęcie: Jordan Strauss / Invision / AP)Jordan Strauss / AP

“Ale ten facet na zdjęciu powyżej tego zdania wygląda tak, jak Bradley Cooper” – możesz mówić. Cóż, tak. To jest ponieważ że Facet jest prawdziwym Bradleyem Cooperem, aktorem nominowanym do nagrody Akademii, którego filmy można zaliczyć do filmów “The Hangover”, “Silver Linings Playbook” i “Joy”. Wiesz o tym, ponieważ prawdopodobnie byłeś blisko ekranu telewizora lub filmu w ciągu ostatnich pięciu lat.

WIĘCEJ: Bradley Cooper i gwiazdy “Burnt” znikają z torów, “wiesz” jak łabędzie “

Porównaj teraz tę wizję z wyglądem podobnym do podobnego, który pozował fanowi hollywoodzkich A-listerów i / lub rozsądnych faksymilów.

Posłuchaj, nie mówimy, że jest Nie podobieństwo, ale doświadczeni fani wiedzą, że w esencji B-Coop jest więcej niż broda, uprawianie czapki i hobnobbing na imprezach na A-listach podczas corocznego festiwalu w Utah. Bezpieczeństwo uświadomiło sobie tę sobotę, kiedy ta fałszywa – a może w zadziwiająca moda – kolejna? – próbowała rozbić imprezę w Park City w filmie “Biała dziewczyna” i podjęła działania, zgodnie ze stroną szóstą.

“[Mężczyzna podający się za Coopera] powiedział:” Jesteś skończony! ” i nie dadzą identyfikatora “, jak podają źródła, strona Six. “Nacisnął przycisk na iPhonie i miał obraz” Kaca “jako wygaszacz ekranu.”

WIĘCEJ: Bradley Cooper wspiera Jennifer Lawrence w sprawie dysproporcji płacowych

Vanity Fair, który wyśledził powyższe zdjęcie Instagrama, ma rację, uznając tapetę tej osoby za wątpliwą i domyślał się, że prawdziwe tło telefonu Coopera jest bardziej prawdopodobne “zdjęciem sokoła, czy coś podobnego”.

Śledź TODAY.com pisarza Chrisa Serico na Twitterze.

Bradley Cooper: Moje ulubione urodziny były w McDonald’s

Jan.06.201600:56