Blake Shelton mówi, że jest otwarty na ponowne małżeństwo: “Nie boję się”

Fani Blake’a Sheltona wiedzą, że ten kraj ma swój udział w złamanym sercu. Ale teraz, Shelton, który jest w szczęśliwym związku z Gwen Stefani, nie pozwala, aby to, co wydarzyło się w przeszłości, wpłynęło na jego przyszłość.

W niedzielnym niedzielnym posiedzeniu z Willie Geist, trener “The Voice” otworzył swoje romantyczne życie, mówiąc, że nie wyklucza, że ​​ponownie wyjdzie za mąż.

Blake Shelton: To było “marzenie tabloidów”, kiedy Gwen Stefani i ja zaczęliśmy się spotykać

22.2.201800:42

“Oczywiście, że tak,” powiedział Shelton w niedzielę DZISIAJ. “Spójrz, musisz ciągle walczyć o życie Wiesz i nie wiem, czy to zrobię, ale oczywiście (wziąłbym ślub ponownie) Nie boję się, przynieś to.”

Shelton była żoną rodowitej Mirandy Lambert na cztery lata przed rozwodem w 2015 roku. W tym samym roku Shelton i Stefani – która oddzieliła się od swojego 13-letniego męża, Gavina Rossdale’a – potwierdzili, że są przedmiotem i byli razem odkąd.

“Jestem w pewnym momencie w moim życiu, w którym czas jest równie cenny, jak cokolwiek innego”, powiedział Shelton, 42 lata. “A mając to z moją rodziną, z Gwen i jej dziećmi, to, co jest dla ciebie ważne w tym wieku, zaczyna się zmieniać, wiesz?”

Blake Shelton and Gwen Stefani
Blake Shelton i Gwen Stefani, które są razem od 2015 roku, mają szczęście w miłości.Patrick McMullan / Getty Image

Zapytany, czy ma jakiekolwiek wątpliwości dotyczące przeskakiwania z jednej bardzo nagłośnionej relacji do drugiej, piosenkarz powiedział, że ma obawy, ale że on i Stefani rozmawiali o tym.

“To marzenie tabloidów, aby zderzyć świat (mój i Gwen) i sytuację, w której się zderzyli” – powiedział Shelton, odnosząc się do tego, jak obydwie wywołały ich romans, pracując razem jako trenerzy w “The Voice”. “Ale pod koniec dnia wszystko, co musisz zrobić, to zignorować to, a nawet go nie ma.”

Jeśli chodzi o Stefani, powiedziała Ellen DeGeneres na początku tego roku, że myśli o ślubie z Sheltonem “przez cały czas”.

“Uwielbiam wesela”, powiedziała. “Dzieci go kochają, kochamy go, wszyscy go kochają!”

Przyszłość, oczywiście, jest zawsze niepewna – ale dla Gwen i Blake’a to na pewno wygląda jasno.

Chcesz usłyszeć więcej od Blake’a Sheltona? Zapisz się na podcast “Sunday Sitdown with Willie Geist”. Dowiedz się więcej o podcastie tutaj.