Billie Lourd o utracie swojej matki Carrie Fisher i babci Debbie Reynolds

Minęło siedem miesięcy odkąd Billie Lourd straciła zarówno matkę, jak i babkę, a teraz aktorka patrzy wstecz na wpływ hollywoodzkich legend Carrie Fisher i Debbie Reynolds na jej życie i dzieli to, jak wygląda życie bez nich.

Obraz: TNT's 21st Annual Screen Actors Guild Awards - Gallery
Kevin Mazur / WireImage

“Jeśli życie nie jest zabawne, to jest po prostu prawdą – i byłoby to nie do przyjęcia” – wyjaśnia Lourd w wywiadzie dla magazynu Town & Country. “Nawet kiedy umarła mama, to właśnie przez to przeszło. Kiedy Debbie umarła następnego dnia, mogłem sobie tylko wyobrazić, jak mówi:” No cóż, oczywiście znowu mnie rozbudza – musiała. “

To trafny sentyment, biorąc pod uwagę fakt, że Fisher i Reynolds często rywalizowali ze sobą przez lata. Ale Lourd, która nigdy z nimi nie rywalizowała, teraz znajduje się w centrum uwagi.

Miasto & Country September 2017
Victor Demarchelier

“Zawsze żyłem w ich cieniach, a teraz po raz pierwszy w życiu, kiedy mam własne życie i stanę na własną rękę,” powiedziała po tym wszystkim. “Uwielbiam być córką mojej matki i to jest coś, czym zawsze będę, ale teraz jestem Billie, to duża presja, ponieważ miała tak niesłychaną spuściznę, a teraz muszę ją podtrzymać i sprawić, by ewoluowała na mój własny sposób.”

To właśnie Fisher poprowadził Lourda do branży rozrywkowej, a ona także zauważyła, że ​​25-latek ma wszystko, co jest potrzebne, aby się w nim rozwijać..

View this post on Instagram

A post shared by Billie Lourd (@praisethelourd) on

“Moja mama skierowała mnie ku niemu”, przypomniała sobie gwiazda “Krzyku Królowej”. “Pierwszą rzeczą, którą zrobiłem było” Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy “. (Na planie) moja matka odsunęłaby mnie na bok i mówiła: “To dziwne, że czujesz się tu tak komfortowo, to jest najbardziej niewygodne środowisko na świecie. Jeśli czujesz się tu komfortowo, powinieneś to zrobić”.

Lourd również wydaje się być spokojny, gdy uwaga jest kontynuowana, a ona nie boi się robić szczerych komentarzy – cechy, którą prawdopodobnie odziedziczyła po matce..

Fisher nigdy nie wahał się mówić, nawet jeśli tematy nie były łatwe, tak jak w przypadku jej osobistych zmagań z chorobą psychiczną i uzależnieniem. Po śmierci gwiazdy Lourd napisała otwarcie o swojej własnej perspektywie.

Przyczyna śmierci Carrie Fisher została uwolniona

17 czerwca 2017 r00:26

“Wiele osób również przeżyło takie doświadczenia jak moje.” Mnóstwo ludzi dorasta z psychicznie chorymi rodzicami, którzy mają problemy z narkotykami “- powiedziała. “To bardzo powszechna sprawa, a ludzie naprawdę o tym nie rozmawiają.” (Mówiąc o tym) w końcu pomogło tak wielu ludziom i dlatego właśnie złożyłem to oświadczenie. “

Przeczytaj więcej z wywiadu, gdy wrześniowy numer Town & Country trafi do kiosków 08 sierpnia.