Billie Lourd mówi życie bez swojej matki, babcia jest “całkowicie surrealistyczna”

Billie Lourd opowiada o śmierci matki Carrie Fisher i babci Debbie Reynolds, nazywając ich śmierć “niemożliwą do rozwiązania”.

25-letnia aktorka powiedziała we wtorek Ellen DeGeneres, że doświadczenie było “całkowicie surrealistyczne”, dodając, że “nie da się tego naprawdę wytłumaczyć”.

“Trudno o tym mówić” – powiedział Lourd. “Nie wiem, jeśli powiem, że robię dobrze, jestem zbyt szczęśliwy. A jeśli powiem, że nie robię dobrze, to jestem bałaganem. Więc naprawdę trudno jest powiedzieć, co powiedzieć, ponieważ jest to tak surrealistyczne i niemożliwe do zrealizowania. “

Fisher pokazał swój ostatni występ telewizyjny na pokazie DeGeneres, zanim umarł z powodu bezdechu sennego i innych “nieokreślonych czynników” 27 grudnia ubiegłego roku. Reynolds zmarł następnego dnia po udarze.

Billie Lourd, Carrie Fisher and Debbie Reynolds
Lourd z Reynoldsem i Fisherem w konkursie SAG Awards w 2015 roku.WireImage

Pomimo bolesnej próby, Lourd powiedziała, że ​​była wdzięczna, że ​​pojawiła się u boku swojej matki kilka lat temu w filmie “Star Wars: The Force Awakens”.

“To było niesamowite”, powiedziała. “Jestem głęboko wierzący w to, co dzieje się z jakiegoś powodu, i myślę, że trafiłem do tego filmu z jakiegoś powodu. To było naprawdę niesamowite, abyśmy mogli razem zdobyć to doświadczenie”.

Córka Carrie Fisher, Billie Lourd, opowiada o swojej rodzinie

1 sierpnia 2017 r00:29

Po obejrzeniu komfortu Lourd na planie, Fisher zasugerował, że jej córka dalej dąży do aktorstwa.

Lourd, która teraz występuje w “American Horror Story”, relacjonuje: “Wróciłem do domu, a moja mama powiedziała:” Wiesz, to naprawdę dziwne, że czujesz się tu komfortowo – to jedno z najbardziej niewygodnych miejsc na świecie. Jeśli czujesz się tutaj komfortowo, powinieneś to zrobić. “