Biedna Sandra! Mina powieści Hubby’ego mówi wszystko

Sandra Bullock nie wyraziła jeszcze żadnych oświadczeń dotyczących rzekomego romansu między mężem, Jessem Jamesem, a modelką tatuażu Michelle “Bombshell” McGee, ale szczegóły wylewają się.

Według wywiadu McGee dała In Touch Weekly, cała sprawa zaczęła się po tym, jak wysłała Jamesowi prośbę o przyjęcie do mediów społecznościowych, mając nadzieję, że pojawi się w jego programie telewizyjnym, i rzeczy doszły do ​​punktu, w którym miały “intymne relacje”. 

Później powiedziała magazynowi, że ona i James uprawiali seks “dwa lub trzy razy” w dniu, w którym się spotkali (Bullock był poza filmem “The Blind Side”, powiedział McGee) i stamtąd zaczął się “poważny związek”.

McGee i Bullock z pewnością nie mogli wyglądać bardziej odwrotnie. Podczas gdy Bullock olśnił w starym hollywoodzkim stylu na czerwonych dywanach podczas sezonu nagród, McGee nosi na czole tatuaż, który brzmi “Módlcie się za nas grzesznikami”.

Obraz: Michelle Bombshell McGee
Michelle Bombshell McGee na okładce magazynu International Tattoo

McGee powiedziała również w różnych wywiadach, że złamała kość wykonującą na drążku striptizerki, a ona wychowała Amisha.

“Dorastałem Amish, ale opuściłem kościół, gdy miałem 16 lat – nigdy nie oglądałem się za siebie. Przeniosłem się do L.A. i dostałem tatuaż “- powiedziała na konkursie Miss Ink w Las Vegas.

Nie mów Miley Cyrus, co robićMiley Cyrus mogła dorastać w Disney, ale w tym momencie jest praktycznie dorosła – i zaczyna sama oceniać, co jest właściwe..

“Nie cierpię być uważany za produkt. Nie jestem lalką, a ludzie chcą traktować mnie w ten sposób “- powiedział Cyrus w magazynie” Parade “. “Mówią:” Teraz to jest to, co musimy zrobić z twoim makijażem, i to jest to, co chcę, żebyś nosić “, a ja mówię” Dude, wybieram “. Kiedy miałem 12 lat, było OK. Ale teraz jestem starszy. Mam opinię. Mam swój własny gust. ”

Jej gust często kłócił się z opinią publiczną. Tak było na pewno, gdy tańczyła na wózku z lodami i na tyczce, jakby była striptizerką w zeszłorocznym konkursie Teen Choice Awards..

26 zdjęć

Pokaz slajdów

Widowiska gwiazdy

Jake Johnson i Damon Wayans Jr. w “Let’s Be Cops”, czerwonym dywanie, Selena Gomez jest unieśmiertelniona w wosku i więcej.

Cyrus dowiedział się, że “Morning Joe”, który jest współgospodarzem Miki Brzezinski był jednym z tych, którzy wzięli udział w tym spektaklu, a Cyrus powiedział, że znowu zrobi słup, tak jak to było w przypadku piosenki.

“Moim impulsem jest powiedzenie:” Zrzuć moją sprawę, Mika. Przeżyj to. “Powiedział Cyrus. “(Ale) moją pracą jest przede wszystkim rozrywka i robienie tego, co kocham, a jeśli ci się nie podoba, to zmień kanał. Nie zmuszam cię do patrzenia na mnie. Nie zmuszam cię do mówienia o mnie. Zrobiłbym taniec na rurze tysiąc razy, ponieważ był odpowiedni do piosenki i tego występu. Ale koleś, jeśli myślisz, że tańczenie na wozie z lodem z masztem jest złe, to sprawdź, czego naprawdę chce 90 procent licealistów. To jest zabawne. Nie wiem, czy wielu rodziców pamięta, jak byli dziećmi. Ale ja mówię: “Koleś, jakbyś był aniołem!

Obóz Oprah gotowy na boiskoKiedy Oprah Winfrey wystąpi przeciwko byłej dyrektorke jej szkoły w Południowej Afryce na dworze federalnym w tym miesiącu, nie oczekuj, że Winfrey będzie unikała opowiadania swojej sprawie.

Według Chipa Babcocka, adwokat działający w imieniu Winfrey i jej firmy produkcyjnej, Harpo, “Oprah i Harpo, czekają na okazję, aby przedstawić sprawę w sądzie”.

Była dyrektorka szkoły, Lerato Nomvuyo Mzamane, oskarżyła Winfrey o zniesławienie jej podczas omawiania szczegółów dotyczących rzekomego skandalu nadużyć, który miał miejsce w szkole w 2007 r..

Sędzia federalny sądu w Pensylwanii zdecydował we wtorek, że sprawa może stanąć przed sądem, a spodziewane jest, że rozpocznie się 29 marca w sądzie federalnym w Filadelfii.

Courtney Hazlett dostarcza Scoop od poniedziałku do piątku na stronie msnbc.com. Śledź Scoop na Twitterze @courtneyatmsnbc.