Betty White wspomina walkę ze sceną, kiedy gościła “SNL”

Ta “Złota Dziewczyna” uważa, że ​​nerwowe motyle mają srebrną podszewkę.

W nowej specjalnej telewizji PBS “Betty White: First Lady of Television” legendarna komiczna aktorka ujawnia, że ​​hosting “Saturday Night Live” w maju 2010 r. Ją przeraził – ale to była naprawdę dobra rzecz.

Koncert “SNL” wyszedł z lewego pola, wywołany kampanią na Facebooku, która przyciągnęła uwagę i wyobraźnię producenta Lorne Michaels.

W powyższym klipie, wydanym dla Entertainment Weekly, agenta White’a, Jeff Witjas, przypomina, że ​​aktorka, która wtedy miała 88 lat, podjęła wyzwanie i ćwiczyła “energicznie przez cały tydzień”. Jednak dwa dni przed wieczorną imprezą agent powiedział, że White spojrzenie, jakiego “nigdy wcześniej nie widział” i powiedziało mu: “Nigdy więcej”.

Betty White on
Betty White gościła “Saturday Night Live” w maju 2010 roku.
NBC

“Może popchnąłem ją trochę za daleko i trochę za dużo, ponieważ wypychałem ją z jej strefy komfortu” – wyjaśnia.

Ale w jednej chwili White się rozluźnił. “Spojrzała (na mnie), natychmiast wróciła do regularnej Betty White zaraz po tym, jak to powiedziała” – mówi Witjas.

“Betty White: Pierwsza Dama Telewizji” obejmuje karierę White’a, w tym jej pamiętny film “The Golden Girls”.PBS

W specjalnej, premierowej wtorkowej imprezie PBS White przyznaje, że trema może być niewygodna, ale służy również celowi. “To jest ratownik, ponieważ panika, która się pojawia, trzeba (przeciwdziałać) i trzeba ją opanować, aby robić to, co robisz. Więc trema jest tym, co kładzie nacisk, jak sądzę, na występ. “

Nakręcony okresowo w ciągu dekady, “Betty White: First Lady of Television” zawiera również przyjaciół i byłych współpracowników, takich jak Ryan Reynolds, który podzielał jego niewiarę, że zrobiła “SNL” w późnych latach 80. i radość, że ona ” zapukał tak daleko poza park. “

Wyborcy Emmy Award zgodzili się. Białe obowiązki gospodarzy “SNL” przyniosły jej piąta nagroda Emmy w prime time.

Wspomnienie! Zobacz film Betty White “Złote dziewczyny” w dziale DZISIAJ w 1987 roku

Jan.17.201801:19