Betty White będzie gospodarzem nowego reality show NBC

Niepowstrzymana Betty White bierze reality TV z pokazem z ukrytymi kamerami, który zamienia seniorów w wesołych dowcipnisiów.

NBC zamówiło 12 odcinków “Betty White’s Off Their Rockers”, tytuł roboczy serii opartej na przebojowym programie belgijskim, który został wyprodukowany w innych krajach europejskich i Korei Południowej.

9 zdjęć
Pokaz slajdów

Transformacja Betty White

InStyle.com przygląda się, jak legendarna, zabawna dama zachowała swój charakterystyczny wygląd przez sześć dekad – dołeczki i wszystko inne.

“Ludzie mówią mi, że od lat jestem” z dala od mojego rockera “- teraz mogę to udowodnić” – zażartował White w czwartkowym oświadczeniu.

Program reality show śledzi siedmiu seniorów, którzy spotykają się, aby grać figle na młodszych ludziach, a White pomaga spiskować, by położyć się na “niczego niepodejrzewającej młodzieży w Ameryce” – powiedział NBC i dyrektor Universal Media Studios Paul Telegdy.

(TODAYshow.com jest częścią msnbc.com, która jest wspólnym przedsięwzięciem Microsoft i NBC Universal).

White, 89, ma doświadczenie w NBC. Wystąpiła w sitcomie sieciowym “The Golden Girls” przez siedem sezonów i wygrała w zeszłym roku nagrodę Emmy jako gospodarza “Saturday Night Live”.

Aktorka występuje także w sitcomie TV Land “Hot in Cleveland”, który został odnowiony na trzeci sezon i ma książkę “If You Ask Me (And Of Course Will Will not)”, która zostanie wydana w maju.

Format reality show został zarejestrowany dla Stanów Zjednoczonych przez Kinetic Content, który wyprodukuje serię dla NBC w porozumieniu z oryginalnym belgijskim producentem, Tim van Aelst.

Data emisji serialu nie została ogłoszona.