Bethenny Frankel przerywa milczenie po śmierci chłopaka: “Bezwarunkowa miłość”

Bethenny Frankel opłakuje śmierć swojego nieżyjącego chłopaka Dennisa Shieldsa.

Gwiazda “Real Housewives of New York City” pojawiła się na Instagramie w poniedziałek, aby podzielić się hołdem Shields, który zmarł w zeszły piątek w wieku 51 lat..

“Spoczywaj w pokoju, moje słodkie dzieci, które dały mi nieskończoną miłość bez końca. #nowandforever, “Frankel, 47, opisał zdjęcie bankiera spoczywającego obok swojego zmarłego psa, Cookie, który zmarł w październiku 2017 r..

Shields, którego Frankel poznał prawie 30 lat temu, został znaleziony martwy o podejrzenie przedawkowania narkotyków w swoim mieszkaniu Trump Tower w Nowym Jorku w piątek rano, donosi magazyn People.

Dennis Shields and Bethenny Frankel
Bethenny Frankel i Dennis Shields spotkali się prawie 30 lat temu, kiedy Shields zaczęli spotykać się (a później wyszła za mąż) z przyjaciółką szkoły średniej Frankla Jill Schwartzberg. Alessio Botticelli / GC Images

Magazyn podał także, że Frankel uczestniczył w poniedziałkowym rejsie Shields w Long Island.

Bliscy przyjaciele datowali się ponownie, od 2016 roku, w tym samym roku Frankel sfinalizował swój rozwód od byłego męża Jasona Hoppy, z którym dzieli swoją 8-letnią córkę, Bryn. Ich związek pojawił się w kilku odcinkach “RHONY”.

Romans pary rozpoczął się kilka miesięcy po tym, jak Shields oddzielił się od swojej żony, która miała 26 lat, Jill Shields (z domu Schwartzberg). W oświadczeniu skierowanym do ludzi w piątek Jill Shields nazwała swojego zmarłego męża “miłością mojego życia”.

“Wszyscy jesteśmy załamani. Dennis był i zawsze będzie miłością mojego życia. Jego duch żyje w naszych dzieciach. Szanuj prywatność naszej rodziny w tym momencie “- powiedziała.

Bethenny Frankel mający naprawdę dobre randki, ma duże plany upadku

11 sierpnia 2015 r03:55