Ben Higgins przełamuje milczenie na temat podziału Lauren Bushnell: “Minęło dużo czasu”

Związek Bena Higginsa i Laury Bushnell był nękany rozbieżnymi pogłoskami odkąd Higgins odwołał ślub pary we wtorek w wybuchowym finale “Ben & Lauren: Happily Ever After?”

Tak więc, kiedy gwiazdy rzeczywistości ogłosiły swój split na początku tego tygodnia, fani nie byli dokładnie zszokowani.

Getty Images / TODAY

Teraz Higgins opowiada o tym, co poszło nie tak ze związkiem pary, która zaczęła się, kiedy Higgins zaoferował swoją ostatnią róŜę Bushnellowi w sezonie 20 “The Bachelor”.

“Sądzę, że wspólnie z Lauren i ja widzieliśmy, że życie staje się coraz trudniejsze”, powiedział Higgins, 29 lat, E! Aktualności. “Powiedziałbym, że radość, którą odczuliśmy w związku z naszym związkiem na początku, z jakiegoś powodu, wymykała się i oboje bardzo staraliśmy się przywrócić tę radość, a ona po prostu nigdy się nie dostała”.

“Minęło dużo czasu, ale niekoniecznie musieliśmy go wyciągnąć” – zdradził.

Higgins, który wypuszcza podcast z inną gwiazdą z Bachelor Nation, Ashley Iaconetti, powiedział, że “dużo się o mnie nauczył” podczas wspólnego małżeństwa i dodał, że Bushnell, 27 lat, “zawsze będzie jednym z moich najlepszych przyjaciół”.

“Trudno się pożegnać z kimś, z kim spędziłeś tyle czasu, i trudno jest pożegnać się z kimś, że naprawdę wierzysz, że jest dla ciebie” – powiedział rodak.

Ale w końcu nic nie mogło zrobić z Bushnellem, by uratować ich związek.

Powiedział Higgins: “To było najlepsze.”

Ben i Lauren z “The Bachelor” rozpadają się (KLG i Hoda NIE są zszokowani)

16 maja 2017 r02:02

ZWIĄZANE Z

  • Bachelor “Ben Higgins, Lauren Bushnell podobno podzielił się” z ciężkimi sercami “
  • Lauren Bushnell życzy Bena Higginsa wszystkiego najlepszego: “Zasługujesz na świat”