Barack Obama ujawnia swoje 5-przeczytane książki na lato

Może się wydawać, że lato znika teraz, gdy zaczyna się szaleć z powrotem do szkoły, ale musi minąć jeszcze miesiąc, zanim za nami długie dni.

Oznacza to, że jest jeszcze dużo czasu, aby zdobyć dobrą książkę i wycisnąć trochę letniego czytania przed zachodem słońca w sezonie – a były naczelny wódz Barack Obama ma kilka propozycji dla ciebie.

W niedzielę 57-latek wyruszył na Facebooka, aby podzielić się osobistymi ofertami.

“Jedną z moich ulubionych części lata jest decydowanie o tym, co czytać, gdy sprawy trochę spowalniają, czy to na wakacjach z rodziną, czy po prostu na spokojnym popołudniu” – napisał. “Tego lata byłem pochłonięty nowymi powieściami, powróciłem do starego klasyka i potwierdziłem moją wiarę w naszą zdolność do wspólnego poruszania się razem, kiedy szukamy prawdy”.

Jak mogłeś się już domyślić, nie są to tak naprawdę przewiewne broszurki na plażę. Zamiast tego 44-ty prezydent wybrał pięć książek, które naprawdę cię zainteresują.

“Wykształcony” autorstwa Tary Westover

“(To) jest niezwykłym wspomnieniem młodej kobiety wychowanej w rodzinie survivalystów w Idaho, która dąży do edukacji, wciąż wykazując wielkie zrozumienie i miłość do świata, który pozostawia po sobie” – napisał Obama o bestsellerze z New York Times opublikowane w lutym.

“Wykształcony” autorstwa Tary Westover, 17 USD, Walmart

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

“Wykształcony” autorstwa Tary Westover

17 USDWalmart

Możesz również wybrać ten jeden w Barnes & Noble lub Amazon.

“Warlight” autorstwa Michaela Ondaatje

To kolejny wojenny dramat autorstwa “The English Patient”, również osadzony w czasie II wojny światowej. Obama nazywa to w maju “medytacją o trwałych skutkach wojny na rodzinę”.

“Warlight” autorstwa Michaela Ondaatje, 17 dolarów, Amazonka

“Warlight” autorstwa Michaela Ondaatje

17 USDAmazonka

Możesz także znaleźć kopię w Walmart lub Barnes & Noble.

“Dom dla pana Biswasa” autorstwa V.S. Naipaul

W 1961 roku powieść Nobla Naipaul jest uważana za jego pierwsze arcydzieło. Śmierć autora, nieco ponad tydzień temu, zainspirowała Obamę do dodania do jego klasyki “o dorastaniu w Trynidadzie i wyzwaniu postkolonialnej tożsamości”..

“Dom dla pana Biswasa” autorstwa V.S. Naipaul, 17 USD, Amazonka

“Dom dla pana Biswasa” autorstwa V.S. Naipaul

17 USDAmazonka

“Amerykańskie małżeństwo” autorstwa Tayari Jones

Opublikowany w lutym ten bestseller “New York Timesa” również w tym roku dokonał cięcia na Book Club Oprah Winfrey. Obama opisuje to jako “poruszający obraz skutków bezprawnego skazania młodej pary afroamerykańskiej”.

“Amerykańskie małżeństwo” Tayari Jones, 8 dolarów, Walmart

“Amerykańskie małżeństwo” autorstwa Tayari Jones

8 USDWalmart

Ten wybór jest również dostępny w Amazon i Barnes & Noble.

“Factfulness” autorstwa Hansa Roslinga

Obama zauważa, że ​​”Faktyczność: dziesięć powodów, dla których jesteśmy nie tak ze światem – i dlaczego sprawy mają się lepiej niż myślisz” to “pełna nadziei książka o potencjale postępu ludzkości, kiedy pracujemy nad faktami, a nie naszymi wewnętrznymi uprzedzeniami”. A on jest daleko od jedynego wielkiego imienia, które poparło pośmiertny tom Roslinga. Bill Gates był tak zachwycony tym, co nazwał “jedną z najważniejszych książek”, jakie kiedykolwiek czytał “, że zaoferował darmową kopię każdemu absolwentowi amerykańskiego college’u w 2018 roku.

“Factfulness” autorstwa Hansa Roslinga, 13 dolarów, Amazonka

“Factfulness” autorstwa Hansa Roslinga

13 USDAmazonka

Możesz również kupić to w Barnes & Noble lub Walmart.

5 wspaniałych książek do dodania do letniej listy czytelniczej

Jul.07.201803:22