Arnold Schwarzenegger: Split z Marią Shriver był “moją największą porażką”

Patrząc wstecz na swój rozwód w 2011 roku od Marii Shriver po 25-letnim małżeństwie, Arnold Schwarzenegger przypomniał, że rozłam był najgorszym okresem w jego życiu, a jednocześnie życzyłby sobie, by ta dwójka nigdy nie poszła do poradnictwa małżeńskiego.

W wywiadzie udzielonym Howardowi Sternowi w jego audycji radiowej SiriusXM w środę, gwiazda “Terminator” i były gubernator Kalifornii otworzył swój rozwód, co nastąpiło po tym, jak przyznał, że dziesięć lat wcześniej spłodził miłosne dziecko z gospodynią domową..

Schwarzenegger: Małżeństwo doradzające mój “największy błąd”

25 czerwca 2015 r01:58

“Miałem osobiste niepowodzenia, ale to była bez wątpienia największa porażka i największa porażka” – powiedział Sternowi. “Bez wątpienia, nie tylko porażka, ale i uczucie:” Jestem za to winien, to ja się spieprzyłem “. I nie możesz wskazać palcem na nikogo innego Więc tak, byłem rozczarowany, po fakcie zawsze łatwo jest być sprytnym, Rzecz w tym, jak najlepiej radzisz sobie z tą sytuacją? “

Schwarzenegger twierdził, że Shriver namówił go na terapię z negatywnymi skutkami.

“To był największy błąd, jaki popełniłem” – powiedział – “Ten facet był tak pełen s —. Powiedział więcej bzdur i więcej bzdur. Był to absolutnie nieproduktywny dla naszej przyszłej relacji. Poszedłem i poczułem się instynktownie, może nie powinienem iść, bo wiem, że spieprzyłem. Nie muszę przez nikogo przechodzić, żeby mi wszystko wyjaśnić. Przeprosiłem Marię. Przeprosiłem dzieci. “

Kathie Lee Gifford uważa, że ​​obwinianie doradcy ds. Małżeństwa w sprawie rozwiązania małżeństwa jest ciągłe.

– A co z tym, przez co przeszedł swoją rodzinę z powodu wyboru, samolubnych wyborów? powiedziała w DZISIAJ czwartek. “Wszyscy czasami jesteśmy samolubni, ale to jest dozy”.

Obraz: Arnold Schwarzenegger, Maria Shriver
Kalifornijski gubernator Arnold Schwarzenegger trzyma się za rękę ze swoją żoną Marią Shriver (L), która idzie po mediach po głosowaniu w wyborach parlamentarnych w Ośrodku Rekreacji Crestwood Hills w Los Angeles w Kalifornii w dniu 7 listopada 2006 roku. Były gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger przyznał, że spłodził dziecko ponad dziesięć lat temu z członkiem jego personelu domowego, Los Angeles Times z 17 maja 2011 roku. REUTERS / Danny Moloshok / Files (STANY ZJEDNOCZONE – Etykiety: POLITYKA WYBORY ZABAWA)Reuters plik

Schwarzenegger utrzymuje, że jego związek z czworgiem dzieci z Shriverem, Patrickiem, Katarzyną, Christopherem i Christiną pozostaje silny. Niedawno zaskoczyli go salą pełną balonów i miłym akcentem, który nazwał go “największym ojcem”, podczas gdy promował nadchodzący film “Terminator Genisys” w Niemczech.

“Moje dzieci są proste 10”, powiedział. “Jestem z nich taki dumny, tak się w nich zakochałem.”

Mówił także o swoim związku z Josephem Baeną, 17-letnim synem, który miał ze swoją gosposią.

“Jest niesamowity i doskonale rozumie sytuację” – powiedział Schwarzenegger. “Wszystko się udało, to dla niego bardzo trudna sytuacja, dla moich dzieci sytuacja bardzo trudna, bardzo trudna dla mojej rodziny, dla każdego była ciężka, ale tak się stało i teraz musimy to zrozumieć wprost?”

WIĘCEJ: Arnold Schwarzenegger żartuje z fanów przedstawiając figurkę woskową “Terminator”

Patrick Schwarzenegger wcześniej umawiał się z gwiazdą pop Miley Cyrus, a Arnold krótko opowiedział o gwiazdorskiej popie.

“W normalnych okolicznościach mógłbym się denerwować, ale powiem wam dwa powody, dlaczego nie” – powiedział o swoim synu z Cyrusa. “Po pierwsze, moje dzieci są bardzo silne. Mają swoje wychowanie. Wiedzą dokładnie, jak daleko mogą się posunąć i powinni być żądni przygód, powinni wybierać się i poznawać różnych ludzi, więc nie martwiłem się o to. Inną sprawą jest to, że kiedy spotkałem Miley Cyrus, kiedy w wakacje przyjeżdżała na nartach Sun Valley, dowiedziałem się, że była fantastyczną osobą. “

Śledź pisarza TODAY.com Scott Stump na Twitterze i Google+.