Arie kto? Becca zaczyna kręcić film “The Bachelorette”

Teraz, gdy masz około dwóch tygodni na przetworzenie tego, co przydarzyło się Becca Kufrin w finałowym sezonie “The Bachelor”, jesteś gotowy, aby zobaczyć ją jako nową Bachelorette?

27-letni publicysta z Minnesoty rozpoczął w czwartek filmowanie nadchodzącego sezonu “The Bachelorette”. Jesteśmy pewni, że niełatwo było jej odejść z życiem po tym, jak Arie Luyendyk Jr. przerwał swoje zaręczyny i odnowił romans z Lauren Burnham, ale pomaga producentom telewizyjnym z chęcią przedstawić ją licznym (i prawdopodobnie przystojni) mężczyźni.

Gospodarz Chris Harrison podzielił się spojrzeniem z Kufrinem w rezydencji Bachelorette. On ma rację … jest oszałamiająca!

Twórca “Bachelorette” Mike Fleiss zamieścił kilka zdjęć zza kulis.

Kufrin dostał przewagę jako nowy Bachelorette na ostatnim specjalnym “After the Final Rose”, kiedy poznała kilku swoich zalotników. Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć myśleć o pierwszej ceremonii wzniesienia róż.

Becca Kufrin and Darius on the
Kufrin został wprowadzony do pięciu zawodników “Bachelorette” w “After the Final Rose”, w tym Darius.ABC

Podczas występu w dziennym talk show Ellen DeGeneres w tym tygodniu, Kufrin wpadł na faceta, którego szukała.

“Fizyczne cechy, naprawdę nie mam typu. Jestem na pokładzie. Pod względem osobowości, chcę kogoś, kto jest uczciwy i lojalny … oczywiście “, powiedziała śmiejąc się ze studia..

“Nie celujmy zbyt wysoko” – żartował DeGeneres. (Przepraszam, Arie, ale nie zamierzasz przez jakiś czas przeżywać rozpadu).

Mam nadzieję, że Kufrin znajdzie tego uczciwego i lojalnego kogoś na “Wieczór panieński”. Jej sezon będzie miał premierę 28 maja w ABC.

Sean i Catherine Lowe mówią o sukcesie “Kawalera”

24 października 2017 r03:39

Śledź Shane Lou na Twitterze.