Ariana Grande o tym, dlaczego odwołanie jej trasy po zamachu w Manchesterze było “nie do przyjęcia”

Ponad cztery miesiące po Manchesterze, Anglii, bombardowaniu, gwiazda pop Ariana Grande zastanawia się nad “traumatycznym” wydarzeniem i dlaczego nie odwołała swojej trasy w tym czasie.

Grande występował na arenie Manchesteru 22 maja, kiedy zamachowiec-samobójca zabił 22 osoby i zranił o wiele więcej. W czasie przerażającego ataku, Grande była w trakcie swojej światowej trasy “Dangerous Woman”.

Ariana Grande odwiedza Manchester bombardujących ofiary przed koncertem charytatywnym

Jun.03.201700:24

“Nie sądzę, że przeżyłem nic tak traumatycznego, jak (przez co przeszliśmy)”, powiedziała ostatnio podczas Coveneur w prasie w Hongkongu, gdzie ostatnio zagrała ostatni koncert swojej trasy. Grande, 24, dodała, że ​​koncertowanie “może być dużo”, ale nie była gotowa, by zakończyć to lato.

“Odwołanie go i powrót do domu nie wchodziło w grę” – kontynuowała. (Grande zawiesił niektóre daty koncertów bezpośrednio po ataku.) “Przesłanie programu było zbyt ważne, ponieważ dla załogi i wszystkich zaangażowanych osób stało się to nie tylko przedstawienie dla nas, jesteśmy naprawdę wdzięczni za to, że jesteśmy tutaj i naprawdę wdzięczni. na ten koncert. “

Jeden Love Manchester Benefit Concert, Ariana Grande
Ariana Grande występowała na scenie podczas koncertu One Love Manchester Benefit tego lata w Anglii.Kevin Mazur / One Love Manchester / Getty Images for One Love Manche

Ale po zakończeniu trasy w zeszłym miesiącu, Grande jest teraz gotowy na przerwę.

“Myślę, że to, co prawdopodobnie zrobię, to sprawdzenie mojego zdrowia”, powiedziała na stronie internetowej.

Fani na pewno poprą jej decyzję; od czasu ataku odradzali ją, a Grande wyraziła wdzięczność za wsparcie.

“Przez cały czas byli moją inspiracją podczas tej trasy, (oni) kontynuowali to,” powiedziała. “Nie byłbym w stanie tego zrobić bez ich miłości, motywacji i inspiracji”.