Ariana Grande milczy o śmierci byłego chłopaka Maca Millera: “Jestem taki smutny”

Ariana Grande przerywa jej milczenie na temat śmierci byłego chłopaka Maca Millera.

25-letni piosenkarz podzielił się emocjonalnym hołdem dla zmarłego rapera, który zmarł 7 września w wieku 26 lat z powodu podejrzenia przedawkowania narkotyków, nazywając go “najmilszą, najsłodszą duszą z demonami, na które nigdy nie zasłużył”.

“Uwielbiałem cię od dnia, w którym cię spotkałem, kiedy miałem dziewiętnaście lat i zawsze będę to robić” – napisał Grande obok wideo Millera, śmiejącego się nieśmiało, gdy dwaj pogadali przy obiedzie.

“Nie mogę uwierzyć, że już cię tu nie ma, naprawdę nie mogę tego obejść, rozmawialiśmy o tym tak wiele razy” – kontynuowała piosenkarka w porywającym sercu poście.

Kołatka Mac Miller and singer Ariana Grande
Mac Miller i Ariana Grande w marcu 2018 r. Para datuje się na prawie dwa lata przed podziałem w maju.Obrazy GC

“Jestem taki zły, jestem taki smutny, nie wiem co robić” – napisała. “Byłeś moim najdroższym przyjacielem Przez tak długi czas, ponad wszystko, tak mi przykro, że nie mogłem naprawić ani usunąć bólu, naprawdę chciałem: najmilszą, najsłodszą duszę z demonami, na które nigdy nie zasłużył. Teraz wszystko w porządku. Odpocznij.

Grande i Miller umawiali się prawie dwa lata przed rozstaniem w maju. Wieloletni przyjaciele również wydali wspólnie hity w 2013 r. “The Way”.

Grande – który jest zaręczony z Pete’em Davidsonem “Saturday Night Live” – ​​podzielił się czarno-białym zdjęciem hip-hopowej gwiazdy po tym, jak znaleziono go martwego w jego domu w Los Angeles, ale nie powiedział publicznie o swojej śmierci do teraz.

Krótko po odejściu Millera jego rodzina wydała oświadczenie nazywające rapera “jasnym światłem na tym świecie dla swojej rodziny, przyjaciół i fanów”.

Mac Miller zginął w podejrzeniu przedawkowania

10 września00:29