Aniston mówi, że Pitt nie ma “układu czułości”

W swoim pierwszym wywiadzie, odkąd podzieliła się z Bradem Pittem, Jennifer Aniston mówi, że była zszokowana rozpadem i próbuje “podnieść utwory w środku tego medialnego cyrku”.

Aniston zepsuła się dwukrotnie podczas wywiadu dla wrześniowego wydania Vanity Fair, w kioskach w kraju, 9 sierpnia. W większości aktorka jest jednak odporna.

“Czy jestem samotny? Tak. Czy jestem zdenerwowany? Tak. Czy jestem zdezorientowany? Tak. Czy mam dni, kiedy urządziłem sobie małą imprezkę? Absolutnie. Ale robię naprawdę dobrze. “

Holowana w bungalowie Malibu w Kalifornii, 36-letnia aktorka twierdzi, że trudno jest poradzić sobie z mediami i plotkami, zwłaszcza że nie chciała założyć rodziny.

“Rozwiedziony człowiek nigdy nie zostanie oskarżony o wybór kariery zawodowej nad dziećmi” – mówi. “Nigdy w życiu nie powiedziałem, że nie chcę dzieci. Zrobiłem i zrobiłem, a zrobię to! “

Aniston złożyła wniosek o rozwód w marcu, powołując się na nierozwiązywalne różnice po 4 i pół roku małżeństwa. Para rozdzielona w styczniu.

Aniston mówi, że była świadoma pociągu Pitta do Angeliny Jolie, jego “Mr. a pani Smith “współgra, ale nie obwinia za to ich podziału.

“To po prostu skomplikowane” – mówi Aniston. “Są wszystkie poziomy wzrostu – a kiedy przestajesz rosnąć razem, wtedy pojawiają się problemy.”

Ale kiedy ukazały się zdjęcia przedstawiające Pitta i Pittax na plaży w Afryce razem z jej 3-letnim synem, Maddoxem, “była zszokowana”.

Zraniła ją również moda w magazynie “W” – koncepcja Pitta – która pokazała aktora i Jolie jako małżeństwo w stylu lat 60..

“Brakuje czipu czułości,” mówi Aniston o Pitt.

Mówi Aniston: “Po prostu nie wiem, co się stało. … Czuję się tak, jakbym próbował się poruszyć i podnieść kawałki w środku tego medialnego cyrku. “

W przeciwnym razie odmawiając głośno mówić o Pitt, aktorka mówi, że nie chce naśladować goryczy rozwodu rodziców.

“Kocham Brada; Naprawdę go kocham. Będę go kochał do końca życia “- mówi Aniston. “Nie żałuję tego, i nie zamierzam się o to bić.”

“Smutną rzeczą dla mnie jest sposób, w jaki został zredukowany do stereotypu z Hollywood – a może to tylko ludzki banał”.

Kolejny fałszywy raport, jak mówi Aniston, to jej związek z Vince’em Vaughnem, jej współpracownikiem w nadchodzącym filmie “The Break Up”.

“Lubię wielu ludzi, ale nie jestem z nikim” podobny “.

Aniston również nie straciła poczucia humoru. Na niedawno farbowanych blond włosach Pitta, mówi: “Billy Idol sprawdził – chce, żeby spojrzał w przeszłość”.