Anderson Cooper: “Jestem gejem, zawsze byłam, zawsze będę”

Dziennikarz Anderson Cooper jako homoseksualista wyszedł w poniedziałek po tym, jak przez wiele lat utrzymywał swoją seksualność.

“Faktem jest, że jestem gejem, zawsze byłem, zawsze będę”, napisał Cooper w e-mailu, który pozwolił przyjacielowi Andrew Sullivanowi na publikację na stronie The Daily Beast. “I nie mogłem być bardziej szczęśliwy, komfortowy wobec siebie i dumny.”

Sullivan napisał, że poprosił Coopera o komentarz na temat Entertainment Weekly, który skupiał się na tym, jak gejom w życiu publicznym wychodzi się w bardziej powściągliwy sposób niż wcześniejsze ogłoszenia. (Zapamiętaj okładkę magazynu “TIME” z 1997 r. Ellen DeGeneres?)

Kiedy Cooper odpowiedział, potwierdzając swoją seksualność, dał Sullivanowi pozwolenie na wydrukowanie odpowiedzi.

Cooper napisał także, że próbował zachować trochę prywatności w swoim życiu pomimo bardzo publicznej pracy (i linii – jego matka jest Gloria Vanderbilt), z powodów osobistych i zawodowych. “Odkąd zacząłem jako reporter w strefach wojny 20 lat temu, często znajdowałem się w bardzo niebezpiecznych miejscach” – napisał Cooper. “Dla mojego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa tych, z którymi pracuję, staram się wtapiać jak najwięcej”.

Ale ostatnie wydarzenia skłoniły go do przemyślenia tej decyzji, powiedział, pisząc: “Stało się dla mnie jasne, że milcząc o pewnych aspektach mojego osobistego życia przez tak długi czas, popełniłem błędne wrażenie, że próbuję coś ukryć – – coś, co sprawia, że ​​czuję się nieswojo, zawstydzam, a nawet boję się, co jest niepokojące, ponieważ jest po prostu nieprawdą. “

Cooper napisał także, że zastraszanie i dyskryminacja gejów zachęcały do ​​jego ogłoszenia, mówiąc: “Ostatnio przypomniano mi również, że jako społeczeństwo zmierzamy ku większej integracji i równości dla wszystkich ludzi, fala historii postępuje tylko wtedy, gdy ludzie się sami tworzą. w pełni widoczne. “

Powiązana zawartość:

  • Anderson Cooper wyrzuca Człowieka Barbie z serialu
  • Anderson Cooper ma chichoczącą figurę na “360”
  • Kate Gosselin strzela z powrotem do Andersona Coopera
  • Whoops! Bethenny Frankel przebłyskuje publicznością “Andersona”
  • Courteney Cox pije miskę sosu ranczo na “Anderson”

Powiązane wideo:

  • Anderson Cooper nazywa straszną ludzką Barbie
  • Świetne chichoty! Cooper znów się śmieje – znowu
  • Gaga mówi Cooperowi, pijąc, pomagając jej pisać piosenki