“American Idol’s” Justin Guarini: Pomijam posiłki, aby nakarmić moją żonę i dzieci

Pierwszy sezon “American Idol”, Justin Guarini, nauczył się na własnej skórze, że sława jest ulotna. W poście na swojej stronie internetowej piosenkarz zdradza, że ​​ma ciężkie czasy i czasami pomija posiłki, aby jego najbliżsi mogli jeść.

“Spędziłem kilka dni, aby pominąć posiłki, aby mieć pewność, że mam wystarczająco dużo, aby mieć pewność, że moje dzieci i moja żona mają dość” – napisał Guarini. 

Piosenkarz pojawił się na sukces wkrótce po przybyciu na drugie miejsce do Kelly Clarkson na konkursie śpiewu Fox w 2002 roku. Był podpisany z RCA Records i wydał swój debiutancki album w 2003 roku, ale został podrzucony przez wytwórnię sześć miesięcy później. Gwiazda “From Justin to Kelly” była aktywna w teatrze muzycznym zarówno na Broadwayu, jak i poza nim.

Ożenił się z żoną Reiną Capodici we wrześniu 2009 r. I powitał swoje pierwsze dziecko w 2011 roku.

“Był czas, kiedy mogłem rzucić pieniądze na dom, i miałam wielu kochanków w drzwiach i na zewnątrz, Błyskawiczny samochód i ubrania do dopasowania, ego, by je wszystkie przerzucić” – pisał o wysokości jego sława. “Teraz wynajmę dom pełen miłości, mam żonę, którą kocham i która mnie kocha (mnie!) I która mnie podnosi. Dzieci, które dają mi cherubinowe buziaki zanim wyjdę do pracy i które są najsmaczniejsze kęsy radości, pokoju i dobrobytu “.

Choć może nie mieć dużo gotówki, Guarini powiedział fanowi w komentarzach: “Jestem bardzo zamożną osobą, mam więcej bogactw niż mogę zliczyć, większość z nich ma postać uśmiechu i ślinki … ale robią czuję się jak gazillioner! “

Pomimo szczęścia, jakie przynosi mu rodzina, ałun “Idola” przyznaje, że jest “przerażony”. “Staram się, aby każdy dzień spotykał się z następnym bez załamywania się i zwijania, czasami zazdroszczę ludziom, którzy codziennie siedzą przy biurku (przynajmniej wiesz, skąd pochodzi twój następny posiłek).”

Ale ma nadzieję. Guarini, który gra w Paryżu podczas nadchodzącego przebudzenia “Romea i Julii” na Broadwayu wraz z Orlando Bloomem i Condolą Rashad, wyjaśnił, że ujawnia swoją sytuację, aby “ponownie wprowadzić się” w to, co robi. Jego nadzieje? “Odzyskaj i przewyższ wszystko, co miałem wcześniej … ale tym razem z rodziną”.

Po tym, jak jego blog został opublikowany i został odebrany przez People.com, ałun “Idol” zabrał na Twittera, aby powiedzieć, że w ogóle nie było tak źle.