Amal Clooney wygłasza emocjonalną mowę o “wielkiej miłości” George

George Clooney był człowiekiem honoru podczas czwartkowej nocy w American Film Institute, gali Life Achievement Award, ale prawdziwy zaszczyt pojawił się, gdy jego żona, Amal Clooney, wystąpiła na scenie, aby opowiedzieć wszystkim o swojej “wielkiej miłości” w przemówieniu emocjonalnym i serdecznym..

George Clooney otrzymuje nagrodę za zdobycie życia AFI

Jun.08.201800:50

Stojąc przed tłumem przyjaciół aktora, byłych gwiazdorów i rówieśników z branży, 40-letni prawnik praw człowieka powiedział, że łatwiej jest “zwracać się do sądu w imieniu zatrzymanych niż mówić publicznie, tak jak robię to dla po raz pierwszy dziś wieczorem, o moim mężu. “Zaczęła od tego, że po prostu dzieliła się” kilkoma rzeczami, których możesz nie wiedzieć o George’u “.

Na przykład jest człowiekiem dobrych manier.

“Jest dżentelmenem w każdym znaczeniu tego słowa iw sposób, który wydaje się tak rzadki w tych dniach, a może nawet przestarzały” – wyjaśniła.

Zauważyła także, że 57-letnia gwiazda jest “niezwykle hojna” – czy odwiedza starszych w miejscowym domu opieki, organizuje zbiórki pieniędzy, czy “psuje bliskich”, rozdając walizki wypełnione milionem dolarów.

Amal Clooney honors George Clooney at 2018 AFI Life Achievement Award Gala
Amal Clooney otwarcie o swoim mężu w poruszającym przemówieniu podczas gali AFI Life Achievement Award.Kevin Mazur / Getty Images

Amal mówił o miłości George’a do figli, pasji do przyczyn bliskich jego sercu i talentu do wybierania “dobrych walk”. Ale potem przeniosła uwagę z najciekawszych momentów dotyczących życia mężczyzny na szczegóły mężczyzny, w którym się zakochała.

“Chociaż George skromnie przypisuje nam wiele sukcesów, które dziś świętujemy tutaj, do szczęścia, myślę, że to niesamowity talent i charakter, który go tu sprowadził”, powiedziała, dodając: “A te atrybuty czynią z niego niesamowitego męża i ojca”.

Jerzy Clooney and Amal Clooney: 2018 AFI Life Achievement Award Gala
George i Amal Clooney wzięli udział w 46. gali AFI Life Achievement Award w dniu 7 czerwca w Hollywood w Kalifornii.Presley Ann / Getty Images

“Spotkałem George’a, kiedy miałem 35 lat i zaczynałem całkowicie rezygnować z idei, że zamierzam zostać spinster” – powiedział Clooney. “Potem spotkaliśmy się i zaczęliśmy ukrywać się w moim londyńskim mieszkaniu i bardzo szybko się czuło, bez względu na to, co się stało, nigdy nie chciałbym być z nikim innym.”

Mówiąc szczerze publicznie, że kiedykolwiek miała o swoich związkach, matka dwojga dzieci otworzył swoje wczesne dni razem i ich trwałą miłość..

Jerzy and Amal Clooney
George i Amal Clooney dzielą się pocałunkiem podczas ceremonii AFI w czwartek wieczorem. Kevin Winter / Getty Images

“Nie mogłem spać, gdy byliśmy z dala od siebie, i powiedziano mi, że będę pokazywał szczególny uśmiech i pochylenie głowy podczas czytania jego wiadomości tekstowych lub listów, które ukryłby w mojej torbie” – kontynuowała. “Pięć lat później nic się nie zmieniło: jest osobą, która ma mój pełny podziw, a także osobą, której uśmiech sprawia, że ​​rozpływam się za każdym razem”.

Następnie skierowała bezpośrednio swojego męża.

“Moja miłość, to, co z tobą odkryłem, jest wielką miłością, jaką zawsze miałem nadzieję, a widzenie cię z naszymi dziećmi, Ellą i Alexandrem, jest największą radością w moim życiu.”

Co się tyczy ich bliźniaków, którzy w środę skończyli 1, powiedziała, że ​​nawet jeśli jeszcze nie “doszli do wniosku, że” da-da “to właściwie Batman, gadający lis i przyjaciele z Mary Poppins,” ona wie, jak oni ” Będą czuć, kiedy to zrobią.

Jerzy Clooney and Amal Clooney: 2018 AFI Life Achievement Award Gala
Amal i George Clooney trzymali się za ręce na czerwonym dywanie przed gali AFI Life Achievement Award.Frazer Harrison / Getty Images

“Jestem z ciebie taki dumny, moja miłość” – powiedział Clooney. “Wiem też, że kiedy nasze dzieci dowiedzą się nie tylko o tym, co zrobiłeś, ale kim jesteś, one również będą z ciebie dumne.”

Zobacz jej przemówienie, a także wypowiedzi innych osób, które zebrały się, by upiec i wznieść toast za aktora, w czwartek wieczorem, kiedy AFI Life Achievement Award odbędzie się w telewizji TNT 21 czerwca.

George Clooney żartuje na temat wyzwań związanych z wychowaniem bliźniaków

30 sierpnia 2017 r00:30