Ali Fedotowsky-Manno o nowym Bachelorette: “Ona będzie pilnowała jej serca”

Jeśli oglądałeś ostatni sezon “The Bachelor”, możesz mieć silną (i być może nieprzychylną) opinię na temat tego, jak to się skończyło. Arie Luyendyk Jr. wzbudził wiele uczuć wśród wiernych “Bachelor” Narodu, kiedy zaproponował, a następnie zerwał ze swoją pierwszą wybranką, Becca Kufrin, i ożywił swój romans z drugą rolą Lauren Burnham.

Podczas gdy niektórzy fani mogą być zmartwieni Luyendyk za zmianę zdania, dawna gwiazda “Bachelorette” Ali Fedotowsky-Manno nie zarzuca mu, że podąża za jego sercem.

“Nie winię go za to, co zrobił. Myślę, że w końcu zrobił to, co słuszne. Ale nie mogłeś pomóc, ale czujesz się załamany (Kufrin) “, powiedział Fedotowsky-Manno DZISIAJ.

Ali Fedotowsky-Manno
Fedotowsky-Manno wie co nieco o poszukiwaniu romansu na “The Bachelor” i “The Bachelorette”.Getty Images

Choć scena rozpadu była szokująca i intensywna, Fedotowsky-Manno uważa, że ​​Kufrin doskonale radził sobie z Arie. Nie sądzę, żeby mogła zrobić coś inaczej. “

Srebrna podszewka dla Kufrina: Zagrała teraz w nowym sezonie “The Bachelorette”, który odbędzie się 28 maja. Spotka 28 kawalerów, którzy chętnie pomogą jej zapomnieć o Luyendyk.

Fedotowsky-Manno, który pełnił rolę Bachelorette w 2010 roku, cieszy się, że producenci dają Kufrinowi kolejną szansę na znalezienie romansu.

“Myślę, że ma ona prawie dodatkowy poziom wibracji dziewczynek z sąsiedztwa, które naprawdę kocham” – skomentowała.

Ale biorąc pod uwagę niefortunne doświadczenie Kufrina z Luyendyk, może postępować ostrożnie z mężczyznami w “The Bachelorette”, zgodnie z Fedotowsky-Manno.

“Ona nie pozwoli wszystkim uciec wszystkim. Ona będzie pilnowała jej serca “, powiedział Fedotowsky-Manno.

Becca Kufrin is the new
Słowo porady dla mężczyzn w “The Bachelorette”: Traktuj Becca w prawo!ABC

DZISIAJ zapytał Fedotowsky-Manno, jaką radę dałaby Kufrinowi, który w połowie marca zaczął filmować sezon “Bachelorette”.

“Już pierwszego tygodnia lub pierwszej nocy, dowiedz się, faceci, których naprawdę lubisz, bo od razu poznasz dwóch lub trzech najlepszych facetów i zignorujesz ich” – zasugerowała. W ten sposób, wyjaśniła, Kufrin może spędzać więcej czasu z innymi mężczyznami i zachować otwarty umysł.

Aha, i jest jeszcze jedna rzecz.

“Skradnij telefon! Nie powinieneś go mieć, ale możesz zadzwonić do przyjaciół i rodziny, aby uzyskać poradę – powiedział Fedotowsky-Manno.

Fedotowsky-Manno – która jest w ciąży z drugim dzieckiem, chłopcem, z mężem Kevinem Manno – ma również kilka wskazówek, które warto przekazać przyszłym mamom. 33-letnia osobowość telewizyjna i rzecznik prasowy Maytag podkreślili znaczenie prania i suszarki – to dla niej priorytet, gdy kilka miesięcy temu jej rodzina przeprowadziła się do nowego domu..

Ali Fedotowsky-Manno
Fedotowsky-Manno przygotowuje się na przybycie jej drugiego dziecka, chłopca.Ashley Burns Photography dla Maytag

Podjęła również kroki, by zapewnić, że jej córka, Molly, która skończy 2 lata w lipcu, zwraca uwagę w związku z przybyciem malucha..

“Nie chcemy nagle, aby gondola pojawiła się w pokoju dziennym i tylko dla dziecka lub fotelika samochodowego pojawi się w samochodzie i to tylko dla dziecka. … Chcemy (Molly) również poczuć się wyjątkowo “- powiedziała. Para dodała też przedmioty do pokoju Molly, więc nie czuje się wykluczona.

Fedotowsky-Manno opisała na swoim blogu jej ciążę – w tym bolesną strach spowodowany odwodnieniem – która, jak powiedziała, pomogła jej w nawiązaniu kontaktu z innymi kobietami, które przeżyły podobne sytuacje.

“Zdecydowanie czuję się, mimo że ta ciąża była wyzwaniem, to jest tak, jakbym był teraz trudniejszy niż ja z moim pierwszym dzieckiem” – zauważyła..

Fedotowsky-Manno ma prawie 38 tygodni ciąży; niedawno napisała na swoim blogu, że jej dziecko ma “41 tygodni”. Termin jej wygaśnięcia to 30 maja – dwa dni po premierze “Bachelorette”.

Sean i Catherine Lowe mówią o sukcesie “Kawalera”

24 października 2017 r03:39