Alec Baldwin wspomina pierwszy raz, kiedy poznał Tinę Fey: “Zakochałem się”

Alec Baldwin i Tina Fey mieli niesamowitą chemię na ekranie podczas wspólnego grania w “30 Rock”. Z dala od kamer nigdy nie wiemy, czy mogliby mieć jakąkolwiek romantyczną chemię. Fajnie jest o tym myśleć, zwłaszcza w świetle tego, co Baldwin napisał w swoim nowym pamiętniku, którego adaptacja została opublikowana przez Vanity Fair.

Alec Baldwin wspomina “zakochiwanie się” podczas pierwszego spotkania z Tiną Fey

23.2.201700:29

Aktor ujawnił w “Mimo to”, że był czas, kiedy był zainteresowany Fey’em jako kimś więcej niż tylko gwiazdor. Spotkał ją dobrze przed swoimi “30-rockowymi” dniami, kiedy był gospodarzem odcinka “Saturday Night Live”, a ona była głównym scenarzystą komedii szkiców. To była miłość od pierwszego wejrzenia – dla niego.

“Kiedy po raz pierwszy spotkałem się z Tiną Fey – piękną i brunetką, inteligentną i zabawną, z kolei zadowoloną z siebie i niepewną i całkowicie niezainteresowaną mną lub cokolwiek, co miałem do powiedzenia – miałem taką samą reakcję, na którą jestem pewien, że wielu mężczyzn i kobiety ma: zakochał się “, napisał 58-letni Baldwin.

Alec Baldwin and Tina Fey
Fey i Baldwin wspięli się na scenę podczas “40-lecia” SNL w 2015 roku.Bank zdjęć NBCU za pośrednictwem Getty Images

POWIĄZANE: Alec Baldwin może nie grać dłużej w Trumpa na ‘SNL’

Baldwin przypomniał, że zapytał koordynatora talentów Marci Klein, czy Fey jest singlem. Wskazała na męża Fey, Jeffa Richmonda. Można śmiało powiedzieć, że Baldwin się w nim nie zakochał.

“Jeff jest zdrobniały. Tina opisuje go jako “wielkość podróży”. Kiedy go zobaczyłam, pomyślałam: Co ona robi z nim? “Jego szpulki z kręconymi brązowymi włosami i dużymi oczami przypominają obraz Margaret Keane”.

Baldwin, który teraz szczęśliwie poślubił Hilarię Baldwin, ostatecznie rozgrzał się do Richmond.

Alec Baldwin and Tina Fey
Fey jako Liz Lemon i Baldwin jako Jack Donaghy w “30 Rock”.NBC przez Getty Images

“Kiedy skończyłem pracę z tymi dwoma latami później, na ’30 Rock ‘, której Tina była pisarką, producentem i gwiazdą, zmieniłem to na” Co on robi z nią? “- napisał. “Jeff, który był utalentowanym kompozytorem i nadzorcą muzyki na ’30 Rock”, jest równie swobodny i towarzyski, jak Tina jest ostrożna i sucha. “

POWIĄZANE: Syn Aleca Baldwina jest ubrany jak szef na czerwonym dywanie z premiery “Boss Baby”

“30 rocka” wypuszczono po siedmiu sezonach w 2013 r., Ale Baldwin wciąż ma najwyższy podziw dla Feya, 46.

“Tina miała ogromny poziom odpowiedzialności na ’30 Rock.” Rola scenarzysty, producenta i gwiazdy jest bardzo ważna. Przez całe życie była uhonorowana za nich wszystkich. Ale Tina powie ci, że jest pisarzem w sercu – napisał.

Alec Baldwin and Tina Fey
Baldwin i Fey pozują do kamery podczas 17. nagród Gildii Aktorów Ekranowych w 2011 roku.Christopher Polk / WireImage

“Poza ubieraniem się na czerwone dywany, wystawami nagród lub udziałem w filmach, Tina, jak sądzę, jest najwygodniejsza w pokoju pełnym mądrych ludzi, robiących to, co robi tak dobrze.”

Możesz przeczytać więcej o refleksjach Baldwina na temat jego życia i kariery, kiedy “Mimo wszystko: wspomnienie” ukaże się 4 kwietnia.

Śledź Shane Lou na Twitterze.

Loading...