Aktorka “Anger Management”: Nie myślę o przeszłości Charliego Sheena

Charlie Sheen nie ma reputacji aktora, z którym łatwo można pracować. Biorąc pod uwagę jego niedawną historię brzydkiego mówienia o wszystkich związkach z jego byłym sitcomem “Two and a Half Men”, można się zastanawiać, jak samozwańcza “gwiazda rocka z Marsa” tak szybko zebrała obsadę na swój “comeback” show, “Anger Management”. Jasne, pieniądze i (wątpliwy) rozgłos, które towarzyszą pracując u boku Sheena, z pewnością pomagają, ale niektórzy bliscy postanowili odizolować się od trudnych realiów przeszłości Sheen..

“Szczerze mówiąc, usłyszałem trochę o tym, co wydarzyło się w czasie tego wielkiego całopalenia, ale nie jestem wielki na, jak, TMZ czy cokolwiek, więc nie czytałem za dużo”, powiedziała Daniela Bobadilla, który gra 15-letnią córkę Sheen, Sam Goodson. “Jako człowiek jest najbardziej troskliwy i niezwykle wdzięczny każdemu i wszystkim, co go otacza.”

Choć może nie rozpoznajesz jej imienia, Bobadilla nie jest dokładnie nowicjuszem na małym ekranie. Grała Emmę w NBC, która właśnie odwołała “Przebudźcie się”, a gościnnie wystąpiła w “Desperate Housewives” w tym roku, zanim zakończyła się seria..

Postać dziewiętnastolatka mająca zaślubioną twarz ma za sobą pracę nad “Anger Management”. Licealistka Sam ma za zadanie utrzymywać jej podatnego na gniew, powierzchownego ojca (Sheen) na prostej i wąskiej. Podczas gdy Bobadilla nie ma skrupułów na świecie w pracy z niesławnym aktorem, ignorowanie jego przeszłości wymaga mądrego frazowania i unikalnego myślenia.

Zapytany o to, czy zachowanie Sheen w przeszłości nęka serial, Bobadilla odmówiła, a następnie odpowiedziała: “Zależy od tego, na czym się skupiasz”.

Ale dla niej to nie przeszłość Sheena, ale jego najbliższa emerytura jest najbardziej denerwująca. “Charlie jest tak dobry, że bardzo się zasmuciłem, kiedy mi to powiedział (przechodzi na emeryturę po” Anger Management “). Zapytałem go pewnego dnia na planie “Czy na pewno?” On jest jak: “Tak. Możesz oglądać moje wcześniejsze rzeczy. Zrobiłem to przez jakiś czas. “Tak wielu ludzi go kocha. Mam na myśli, że będę smutny. Naprawdę smutno.”

Być może ten smutek wynika z pozornie odrodzonego Sheena, który stworzył sobie delikatny obraz siebie podczas tego ostatecznego, odkupieńczego hurra, pokazując słodką skłonność do Bobadilli od czasu jej pierwszego przesłuchania do serialu.

Po przesłuchaniu “Charlie zaczął śpiewać jedną z piosenek, które zrobiłem w musicalu, i to mnie totalnie przeraziło” – opowiada Bobadilla. “Byłem jak,” Uh … “, a on jest jak:” Tak, powiedziałem Ci! “

Przeprowadź wyszukiwanie w YouTube w Sheen, ale jasne jest, że nie jest tak bystry i uśmiechnięty jak jego gwiazda. Trudno zobaczyć Sheen, który Bobadilla tak bardzo opisuje. Jego frustracja z “Two and a Half Men” wciąż trwa, a on utrzymuje gorycz w przemyśle telewizyjnym, co było widoczne w jego niedawnym wywiadzie dla The New York Times.

“Patrzę, jak ci yahoosowie (w” Dwóch i pół mężczyznach “) walczą o śmieci, a to wciąż było śmieci i nalegali, aby zrobili wszystko, co w ich mocy, a oni tego nie zrobili – warknął do gazety. leniwy. Mieli inne pokazy i porzucili nas. Cokolwiek.”

Podczas gdy Sheen przedziera się przez wiele ostatnich pomyłek i związków, które zniszczyli, w błyszczących oczach Bobadilli, słońce świeci jasno i wszystko pęcznieje dla jej współpracownika i “Anger Management”.

“Muszę widzieć go jako osobę, którą, mam nadzieję, jest”, powiedziała. “Wrócił, jest OK, próbuje wszystko naprawić!”

To, czy to prawda, nie ma znaczenia.

Premiera “Anger Management” 28 czerwca o godz. na FX.

Czy dostroisz się, aby zobaczyć, czy Sheen zmieniła nowy liść na “Zarządzanie gniewem”? Podziel się swoimi przemyśleniami na naszej stronie na Facebooku.

Powiązana zawartość:

  • Charlie Sheen na emeryturę po “Anger Management”
  • “Anger Management” Charliego Sheena trafiony przez pozew 50 milionów dolarów
  • Charlie Sheen: Tata Martin, aby zagrać mojego ojca w “Anger Management”

Więcej w The Clicker

  • “Sister Wives” gwiazda Kody Brown: Nie jestem kobieciarzem
  • Muzułmanin dostaje 11 1/2 lat więzienia za grożenie pisarzom z South Park
  • Listman miesza się z Bieberem nad tatuażem nastolatka