Aktor “Stranger Things” Gaten Matarazzo ujawnia fanowską politykę fotograficzną

Dustin z Gaten Matarazzo stał się ulubieńcem fanów “Stranger Things” ze względu na jego ujmujące seplenienie, odrapany odruch i zamiłowanie do uczciwych jednoosobowych (“Człowieku, to nie są prawdziwe Wafle Nilla”).

I szczęśliwie się okazuje, że aktorka z kręconymi włosami jest tak samo czarująca w prawdziwym życiu.

We wtorek 13-latek wziął na swoje popularne konto na Instagramie, aby wydał ważne oświadczenie: “Każdy fan, który mnie powstrzymuje i prosi o zrobienie z nim zdjęcia, poproszę ich o zrobienie zdjęcia ze mną, ponieważ mają na myśli tyle samo dla mnie, co dla nich znaczy: “Gaten łaskawie napisał.

Młoda gwiazda wyjaśniła, że ​​szczęśliwy odbiorca jego pierwszej prośby o zdjęcie zasłużył na to z ważnego powodu: “Ten facet był niesamowity”.

Gaten podzielił się innymi gramami, prezentując siebie, grając z fanami, któremu dziękował i chwalił jako “super słodki”.

Pojawienie się na Instagramie Gaten? Jesteśmy pewni, że jedyną rzeczą, która może nas podekscytować, będzie odkrycie ogromnej ilości czekoladowego puddingu.

POWIĄZANE: Widzisz celebrytę na ulicy? Oto jak postępować

Oczywiście nie każda celebryta jest nadmiernie chętna do uśmiechania się do kamer obcych; Oto co zrobić, gdy zauważysz swoją ulubioną gwiazdę na ulicy.

Ale wróć do Gatena. Oto kilka innych!

View this post on Instagram

This was Doris she is super sweet.

A post shared by Gaten Matarazzo (@gatenm123) on