Abigail Spencer z “Timeless”: Kathie Lee dała mi moją wielką przerwę

To opowieść o jedynym w Hollywood: co by było, gdybyśmy powiedzieli ci, że Kathie Lee Gifford była kiedyś zakochana w tacie aktorki Abigail Spencer … a to po latach to KLG pomogło gwiazdą nowego show “Timeless” włamać się do show biz?

Abigail Spencer: Jak Kathie Lee pomogła mi zacząć w Hollywood

Oct 03.201604:43

Słodko-gorzka historia ukazała się w poniedziałek, kiedy Spencer odwiedził Czwarta Godzinę, co skłoniło Kathie Lee do odkrycia, że ​​wiele lat temu zakochała się w tacie Abigail, legendarnym surfingu, Yancy Spencer III.

“Yancy była moją pierwszą miłością”, powiedział Gifford. “W końcu się nie ożeniliśmy, ale wyszedł za mąż za piękną, piękną kobietę o imieniu Lydia.”

WIĘCEJ: Aktorka Abigail Spencer dziękuje “wróżka chrzestna” KLG

Szybko do przodu około 18 lat, do dnia, w którym Yancy zadzwonił do Kathie Lee, pytając, czy jego żona i córka mogą być na widowni w jej programie “Live with Regis and Kathie Lee”. Powiedział Kathie Lee, że Abigail jest ambitną aktorką.

“Rozmawiałeś ze mną w powietrzu!” Abigail przypomniała poniedziałek w dniu dzisiejszym. “Była jak:” Świat, poznaj Abigail Spencer! “

“Musiałem, z powodu mojej miłości do twojego ojca”, powiedziała Kathie Lee.

Abigail Spencer gra profesora czasowego “Timeless”

Oct 03.201601:57

Po nagraniu show Kathie Lee zaprosiła ojca i córkę do swojej garderoby na pogawędkę. A potem wykonała fatalny telefon – na czele ABC Daytime Casting.

Niedługo potem Abigail dostała swoją pierwszą główną rolę, jako Rebecca Tyree w filmie “All My Children”. Ona nawet wygrała nagrodę Soap Opera Digest dla nowego gracza roku!

Abigail Spencer
Abigail Spencer o “All My Children” w 1999 roku z Marszu Forbesa.ABC za pośrednictwem Getty Images

WIĘCEJ: Czy ten tata uchwycił czas podróży swojego malucha? Zobacz zabawne zdjęcie

I choć Abigail przeszła kilka wybojów w swojej karierze zawodowej (“Byłem na czele ośmiu różnych pilotów sieci, zanim dostałem rolę” Szalonych Mężczyzn “- opisała), powróciła na kurs ze swoim nowym czasem – Dramat w telewizji NBC.

Jak to się dzieje w przypadku opowieści o aniołach stróżów?

Śledź Randee Dawn na Twitterze.