A twój nowy “kawaler” to … Colton Underwood!

Bachelor Nation, są wielkie wieści. Były zawodnik NFL, Colton Underwood, został postrzelony jako człowiek godziny w nadchodzącym 23. sezonie “The Bachelor’s”..

Underwood, który pojawił się w 14. sezonie ABC “The Bachelorette”, a także “Bachelor in Paradise”, jest gotowy, aby znaleźć miłość.

“Jestem bardzo podekscytowany”, powiedział magazynowi “People”. “Jestem bardzo wdzięczny, nie mogę ci powiedzieć, ile się uśmiechałem.”

26-latka rozpaliła rozmowę, gdy w siódmym tygodniu “Bachelortette” z Beccą Kufrin odkrył, że jest dziewicą.

“To jest coś, o czym nie mówię zbyt często i coś, o czym wie tylko garstka ludzi”, napisał na Instagramie w lipcu. “Przez wiele lat uważałem to za dar i przekleństwo, ale w końcu pogodziłem się z tym, że stanęłam za tym, kim jestem i szczegółami, które sprawiają, że jestem sobą.”

Wiem, że nie jestem pierwszą osobą, która żartuje, ani lekceważy ciężkiej sytuacji … to jest mój sposób radzenia sobie w pewnych sytuacjach. Uwielbiam uciekać się do komedii, aby ukryć tematy, których nie lubię poważnie traktować. W dzisiejszym odcinku mówię o czymś, za czym zwykle unikałem mówienia za wszelką cenę, ale to było właściwe dla mnie. To coś, o czym nie mówię zbyt często i coś, o czym wie tylko garstka ludzi. Uważałem to za dar i przekleństwo przez wiele lat, ale w końcu doszedłem do porozumienia w sprawie stanięcia za kim jestem i szczegółów, które sprawiają, że ja, ja. Każdy, kto czuje, że ukrywa swoją prawdę ze wstydu lub strachu przed osądzeniem … ZOSTAŁEM TAM. Nie jesteś sam, zakryłem swoją prawdę kłamstwami i starałem się “dopasować” – podczas gdy myślałem, że pasuje to, czego chcę, niedawno dowiedziałem się, że bycie innym jest tym, czego potrzebuję. Wszyscy mamy coś, co trzymamy blisko nas i coś, co czyni nas wyjątkowymi na swój własny sposób. Proszę o szacunek ze strony wszystkich, z którymi się spotykam, idę do przodu i jestem tutaj, aby wezwać wszystkich, którzy potrzebują dodatkowej motywacji, aby być “odmiennymi” – TUTAJ JEST. Bądź tym kim jesteś. kocham was wszystkich.

Post udostępniony przez Coltona S. Underwooda (@coltonunderwood) na

Kufrin ostatecznie wyeliminował Underwood po rodzinnym mieście w następnym tygodniu.

Colton Underwood
Colton Underwood i Becca Kufrin w “The Bachelorette”.ABC

Ale nie można tak łatwo złamać Underwood. Następnie pojawił się w “Bachelor in Paradise”, podczas którego spotykał się z Tią Booth, z którą spotkał się krótko podczas castingu, zanim spotkał się z Kufrinem..

Poza światem telewizji reality, Underwood podobno z powodu złotego medalu Igrzysk Olimpijskich Aly Raisman wystąpił podczas części 2016 i 2017 r..

W styczniu zajmie światło dzienne jako zalotny występ.

“To idealny czas w moim życiu, aby to zrobić”, powiedział ludziom. “Jestem tak niewiarygodnie szczęśliwy z siebie i teraz mogę skupić się na znalezieniu mojej żony, jestem tak podekscytowany, że to widzę, moje serce jest w 100 procentach wyleczone i zamierzam to wszystko dać. wyjdź z tego zaangażowany! “

Rose czy No Rose? Kathie Lee i Hoda grają w nową, recitalową grę “Bachelor”

16 stycznia 2017 r03:55

Śledź Randee Dawn na Twitterze.