8 niezapomnianych momentów nagród Emmy: “Breaking Bad” wygrywa duże, więcej

“Breaking Bad”, który zakończył swoją bardzo dobrze przyjętą trasę zeszłej jesieni, wyszedł z hukiem na poniedziałkowe nagrody Primetime Emmy, zdobywając nagrodę dla najlepszego serialu, a także honorując aktorstwo dla Bryana Cranstona, Anny Gunn i Aarona Paula.

Cranston wygrał dla najlepszego aktora wiodącego w roli Waltera White’a, nauczyciel chemii w liceum zmienił władcę Nowego Meksyku i podziękował Paulowi i Gunnowi, którzy wcześniej wygrywali dla najlepszego aktora drugoplanowego i najlepszej aktorki drugoplanowej.

Cranston powiedział w swoim przemówieniu, że zawsze szuka skrótów jako dziecko, co prowadzi do tego, że jego rodzina nazywa go “Sneaky Pete”. Poświęcił swoją wygraną “wszystkim Sneaky Petes tego świata”, zachęcając ich do “zaryzykowania, podjęcia ryzyka, ponownego odnalezienia tej pasji”.

“Breaking Bad” wygrał również za wybitne pisanie.

W jednej dramatycznej nagrodzie aktorskiej, która nie została wygrana przez “Breaking Bad”, Julianna Margulies została uznana za najlepszą główną aktorkę w dramacie “The Good Wife”. 

Po stronie komedii “Modern Family” wygrała jako najlepszy serial komediowy. Julia Louis-Dreyfus została uznana za najlepszą aktorkę główną w komedii “Veep”, a Jim Parsons wygrał rolę najlepszego aktora w komedii “The Big Bang Theory”.

Powiązana historia: Pełna lista zwycięzców Emmy

Oto kilka dodatkowych atrakcji z nocy:

Dobra, w porządku
Prezenterzy Emmy zaczęli droczyć się z gwiazdą “True Detective” i nominowanym Matthew McConaugheyem, zanim jeszcze pojawiła się jego kategoria.

OBRAZ: Woody Harrelson and Matthew McConaughey
Woody Harrelson i Matthew McConaughey klaszczą w Emmys.John Shearer / Today

Jimmy Kimmel, który nosił tęczowe szelki na cześć zmarłego gwiazdora “Mork & Mindy” Robina Williamsa, zachwycił publiczność żartobliwą rutyną z udziałem McConaugheya. Aktor, żartował, “nawet nie ma telewizora, wymienił go na muszlę pełną zielska”.

Powiązana historia: Który zwycięzca Emmy jesteś ty?

McConaughey roześmiał się i odrzekł: “To był Woody!”, Co wskazywał na współgracza Woody’ego Harrelsona siedzącego za nim.

McConaughey ponownie znalazł się w centrum uwagi, gdy Gail Mancuso, która wygrała dla najlepszego reżysera serialu komediowego dla “Modern Family”, powiedziała, że ​​chce skierować swoje przemówienie do McConaugheya, i żartobliwie kazała kamerzystce zejść z jej drogi, aby mogła Zobacz aktora lepiej.

Powiązana historia: McConaughey, Harrelson, bliźniacy kanału “Roxbury”

Później McConaughey i Harrelson zebrali się na scenie, aby zaprezentować głównego aktora w miniserialu lub nagraniu filmu, który trafił do nieobecnego Benedict Cumberbatch dla “Sherlocka”.

“Jakby kiedykolwiek to dostał,” żartował Harrelson, gdy dwóch opuściło scenę ze statuetką.

Głosuj: Która aktorka nosiła to najlepiej na czerwonym dywanie?

Zostaw ich śmiejących się
Pierwszy gospodarz, Seth Meyers, otworzył przedstawienie z lekkim monologem wyśmiewającym niezwykłą datę Emmy – poniedziałek w sierpniu, w przeciwieństwie do niedzieli we wrześniu, co częściowo nie miało nic wspólnego z NBC “Sunday Night Football” . ” Meyers żartował, że zmiana była “zgodna z tradycją aktorów, którzy uciekali od amatorów”.

Meyers miał później pomoc w dużej mocy w serialu. Inny weterynarz “SNL” Andy Samberg pojawił się i udawał, że jest współgospodarzem z Meyers, a dwaj wprowadzili Weird Al Yankovic śpiewający mieszankę wszystkich niektórych z nominowanych utworów tematycznych z dodanymi tekstami.

OBRAZ: Yankovic
Weird Al Yankovic śpiewał składankę piosenek tematycznych z nominowanych programów, z własnymi tekstami.Mark Davis / NBC / Today

“Szaleńcy, patrzcie na tych reklamowców! Myślcie, kiedy oni śmierdzą pijani!” Yankovic śpiewał. Jednak największym hitem tej mieszanki był motyw “Game of Thrones”, który zachęcił fanów, by nie przywiązywali się zbytnio do żadnej z postaci (“Have a backup!” W Samberg). Pisarz George R.R. Martin, który siedział na widowni, otrzymał maszynę do pisania i zachęcał do pisania szybciej, bo serial nadrabia zaległości w powieściach.

Pamiętając Robina Williamsa i tylu innych
Coroczny segment In Memoriam był pełen mocnych nazwisk aktorów i innych postaci rozrywkowych, którzy zmarli w zeszłym roku. Casey Kasem, Lauren Bacall, Sid Caesar, Ann B. Davis, Philip Seymour Hoffman, James Garner, Shirley Temple, Mickey Rooney i Paul Walker byli wśród tych, którzy otrzymali zdjęcie w hołdzie. 

Ale hołd zakończył się, gdy Billy Crystal zastanawiał się nad swoją przyjaźnią z Robinem Williamsem, i pokazał klipy rutynowych występów komedianta i występów talk-show..

OBRAZ: Robin Williams
Nieżyjący już Robin Williams został uhonorowany nagrodą Emmy.Mark Davis / Today

“Był największym przyjacielem, jakiego można sobie wyobrazić,” powiedział Crystal. “Bardzo trudno jest o nim mówić w przeszłości (napięcie), ponieważ był tak obecny w całym naszym życiu.”

Moment Johna Travolty
John Travolta słynnie spartaczył nazwisko “Frozen” Idina Menzel na Oskarach, ale w Emmys przyszła kolej na wokalistkę Gwen Stefani, by zacisnąć język. Kiedy ogłosiła “Raport Colberta” jako zwycięzcę najlepszej serii odmiany, nazwała go “Raportem Colborra”.

Utrata kandydata Jimmy Fallon chwycił się tej chwili i oznajmił, że odkąd Stefani uznał program za zły, jego występ wygrał i dał Colbertowi mowę, gdy Colbert szeptał mu to do ucha. “Chcę podziękować jego żonie i jego dzieciom”, powiedział, zanim w końcu skierował mikrofon do prawdziwego zwycięzcy. 

Mowa ma drugą szansę
Ricky Gervais przegrał w głównej roli w kategorii seriali komediowych, ale mimo to postanowił wygłaszać swoje przemówienia, czytając go na scenie, aby zaprezentować nagrodę za pisanie dla specjalnej odmiany. 

“Ha ha, wygrałem, wiedziałem, że tak,” przeczytał. “Jestem najlepszym aktorem, lepszym niż inni aktorzy.”

Gervais również bez entuzjazmu pochwalił wygraną gwiazdora “Big Bang Theory”, Jima Parsonsa, choć zwrócił uwagę: “Przeszedłem długą drogę, prawdopodobnie jest lokalny.”

Powiązana historia: Seth Meyers śmieje się z Emmy

Pocałuj i powiedz
Julia Louis-Dreyfus wygrała główną rolę w serialu komediowym dla “Veep” i miała trochę zabawy z dawną gościnną gwiazdą “Seinfeld” Bryanem Cranstonem. 

Kiedy obaj zaprezentowali czołowego aktora w serialu komediowym Emmy do Parsonsa, Louis-Dreyfus udawał, że nie pamięta Cranston grającego dentystę Tima Whatleya, nawet gdy zaprotestował: “Mieliśmy naprawdę scenę całowania!”

Kiedy Louis-Dreyfus później zdobył swoją nagrodę, zatrzymała się, by dać Cranstonowi duży hit, który trwał do momentu uratowania przez prezentera Jimmy’ego Fallona. 

“(Cranston) była na” Seinfeld “, tak,” wyjąkała.

Julia Louis-Dreyfus, Bryan Cranston zamyka usta w Emmys 

26 sierpnia 2014 r12:42

Żartować
Pierwszą nagrodę nocy otrzymał Ty Burrell, który wygrał najlepszego aktora drugoplanowego w komedii, a także został nominowany do najbardziej rozrywkowych wystąpień. Burrell powiedział, że wygłasza własną przemowę na korzyść jednego napisanego dla niego przez dzieci aktorów programu. 

W przemówieniu pochwalono żonę Burrell’a za to, że jest “super ładna”, zauważyła, że ​​jego dzieci były urocze, ale nie na tyle urocze, by wspierać rodzinę, działając, i twierdziły, że Burrell udzieli młodym członkom obsady dużego uścisku, ale “zajęłoby mi to na zawsze zdobycie na swoje miejsca. ” Zakończył: “W każdym razie, jestem bardzo wdzięczny za tę nagrodę i nie mogę się doczekać, aż oddam ją Nolanowi Gou …”, odcinając się, zanim dotarł do młodego Nolana Goulda..

Śledź Gael Fashingbauer Cooper w Google+.