6 gwiazdek, którzy przeciwstawili się CBS, aby ukryć się w Grammy

Zasady są łamane, prawda? CBS mogło wysłać notatkę do talentu Grammy, mówiąc, że sideboob i inne “mięsiste” kawałki nie były mile widziane w telewizji i muszą być zakryte, ale więcej niż kilka gwiazdek postanowiło zignorować tę notatkę w imię mody. Bardzo seksowna moda.

Oto sześć celebrytów, którzy obnosili się ze swoimi bitwami i naruszonymi przez nich naruszeniami:

Rihanna

Piosenkarka “Parasol” skwierczała w niestandardowej sukience Alazedine Alaia, która dla niej była skromna, ale wciąż łamała kilka zasad CBS. Jej suknia, o której ostrzegała sieć, pokazuje “problematyczne” “zakrzywienie piersi”. I choć nie jest to widoczne na tym zdjęciu (sprawdź nasz pokaz slajdów na czerwonym dywanie), tył jej sukienki opadł wystarczająco nisko, że niemal wyeksponował jej “pośladek”, kolejne nie. Sieć nic nie mówi o popisywaniu się tatuażami, które znajdują się na obszarach często objętych strojami kąpielowymi.

Rihanna
RihannaJason Merritt / Getty Images / Today

Kat Dennings

Gwiazda “Two Broke Girls” jest dość dobrze obdarzona, a jeśli nie miała na sobie golfa, prawdopodobnie złamałaby zasadę no-clearingową CBS, bez względu na to, co nosiła.

Kat Dennings
Kat DenningsFrederic J. Brown / AFP – Getty Images / Today

Katy Perry

Piosenkarka “Firework” i obecna miłość Johna Mayera wcisnęła się w obcisłą suknię Gucci, która ukazywała każdy cala jej wspaniałego ciała, w tym “obrzęk” w “regionie narządów płciowych”. (Czy widzimy zarys Spanxa?) I oczywiście, klatka piersiowa nie jest dokładnie “odpowiednio zakryta” – cześć, “boki i pod krzywizną biustu” – jak poprosił CBS.

Katy Perry
Katy PerryMario Anzuoni / Reuters / Today

Natasha Bedingfield

Brytyjska piosenkarka wygląda uroczo w sukni Emersona po Jackie Fraser-Swan i na pierwszy rzut oka wydaje się odpowiednio zakryta, jeśli chodzi o standardy CBS. A może ona jest? Nie możemy stwierdzić z całą pewnością, czy obszar klatki piersiowej jest odpowiednio podszyty, ale gdyby nie, mogła zepsuć jedną z dużych nie-no-sieci: możliwe narażenie “żeńskich sutków”. Ale tak właśnie jest, ona ujawnia pewne “boczne i pod krzywizną”. o mój!

Natasza Bedingfield
Natasha BedingfieldJordan Strauss / AP / Dzisiaj

Alicia Keys

Piosenka “Girl on Fire” sama była w płomieniach, z ostrym wykonaniem jej hitowej melodii, która obejmowała jej grę na perkusji. Niestety, cała ta akcja w jej obcisłej czarnej sukience z wycięciami na kabaretki prawie doprowadziła do awarii garderoby, ponieważ jej “pod krzywą” zaczęła pojawiać się podczas jej działania z Maroon 5. 

Alicia Keys
Alicia KeysKevork Djansezian / Getty Images / Today

Kelly Rowland

Były członek Destiny’s Child wyglądał fantastycznie w wyciętej sukni Georges’a Chakry Couture, ale chłopcze, czy zignorowała notkę CBS czy co ?! Seksowna czarna sukienka złamała prawie wszystkie zasady “proszę ukryć” w sieci, od boobage do sheerness po “puffy bare skin”. Hej, jeśli masz, pochwal się – i zasadami!

Kelly Rowland
Kelly RowlandMario Anzuoni / Reuters / Today

Powiązana zawartość:

  • Bez sidebooba ?! Notatka CBS wzywa do ukrywania talentu Grammy
  • Nagrody Grammy nie dotyczyły zwycięzców, a raczej momentów
  • Pokaz slajdów: Czerwony dywan patrzy na Grammy