5o Cent otwiera się o swoim domu ognia

50 Cent w końcu otwiera się na temat pożaru, który zniszczył jego wielomiliardowy dom Long Island w maju.

W nowym wywiadzie dla korespondenta TV One Access, Quddusa, 50 Cent powiedział, że jego była dziewczyna, Shaniqua Tompkins, została zmuszona do opuszczenia domu w Long Island kilka dni przed wybuchem blasku..

“Sądy powiedziały jej, że musi odejść,” powiedział raper z Tompkins. “To bardziej przypomina:” Jeśli nie mogę cię mieć, nie możesz tego mieć “.

“Więc, jak wiesz, ona to rozświetliła?” Zapytał Quddus, odnosząc się do pożaru domu.

“Cóż, nie chcę tego mówić … nie próbuj sprawić, żebym powiedział coś, czego nie chcę powiedzieć,” odpowiedział 50 Cent. “Ale okoliczności mogą się tak wydawać.”

Jak wcześniej informowaliśmy na AccessHollywood.com, sześć osób, w tym Tompkins i dziesięcioletni syn Marcil, zostali zabrani do szpitala po tym, jak doszło do wdychania dymu po pożarze, a następnie zwolniono go..

Wcześniej w tym roku Tompkins złożył pozew przeciwko 50 Cent twierdząc, że obiecał jej dom ponad dziesięć lat temu.

Zaledwie kilka dni przed pożarem prawnik Tompkinsa, Paul Catsandonis, powiedział Associated Press, że legalna walka o dom stała się “niezwykle, bardzo kontrowersyjna”. Catsandonis powiedział, że w “poniedziałek przed pożarem jego biuro na Manhattanie, podczas składania zeznania w sądzie.

Spór był “udziałem zainteresowanych stron”, powiedział.

Twierdził również, że raper podpisał umowę, która da Tompkinsowi połowę wszystkich swoich zarobków jako hiphopowej supergwiazdą.

“Wszystko, co jego należy do niej, to wszystko, co należy do niej. Zapamiętał w e-mailu, że zamierza oddać jej dom – powiedział Catsandonis do AP.

Quddus zapytał 50 centów, czy śledztwo wciąż trwa.

“Chyba tak,” odpowiedział raper.

Zdobądź całą, dogłębną historię z 50 Cent w niedzielę, 4 stycznia. I złap TV One Access co tydzień w niedzielę wieczorem o 7 p.m.