5 najbardziej niesamowitych momentów z finału serii “The Office”

To naprawdę koniec! Po dziewięciu sezonach “The Office” zakończyło pożegnalny 75-minutowy finał pożegnania w czwartek wieczorem. Przypadkowo, w tym samym czasie, fani serialu zbiorowo mają trochę w oczach. (Wąchać!)

“Biuro” wyłącza się po 9 sezonach

17 maja 2013 r01:23

OK, jasne, to były łzy, ale kto może obwiniać kogokolwiek za włączanie wodociągów pomiędzy śmiechem? To była noc związków, postanowień i niesamowitych chwil.

Obraz: Angela and Dwight
Angela i Dwight związali węzeł!Chris Haston / Today

Dwangela dweds
Po sezonie pełnym dramatu “Jam”, miło było zobaczyć, jak inna para kradnie reflektor przez chwilę. Dwight w końcu włożył na nią pierścień i uczynił z Angeli swoją żonę – i to nie był żaden pierścionek. To był ten “wyjęty z pośladków (jego) babci”. Obaj stali we własnych płytkich grobach, wymieniając przysięgi, aby – jak wyjaśnił urzędnik – przypomnieć im “że jest to jedyne wyjście z tego, co zamierzają zrobić”.

Premia? Wszystkie prezenty ślubne były kotami!

Szef wrócił
Ale zanim Dwight mógł stanąć w grobie, potrzebował najlepszego człowieka (lub “najlepszego mensch”) u boku. Była to rola, którą pierwotnie dawał dowcipniś Jimowi, który z kolei wyciągnął w ostatniej chwili kroskot i przekazał go staremu kumplowi.

“Michael, nie mogę uwierzyć, że przyszedłeś!” Dwight powiedział ze zdumieniem.

Były bossman odpowiedział w jedyny sposób, w jaki wiedział: “Tak właśnie powiedziała!”

Jim and Pam
NBC / Dzisiaj

Pam sprawia, że ​​Athleap wiary
Oczywiście, w końcu musiał wrócić do Jam. Ulubiona para fanów pobiła w tym sezonie, dzięki wielkim ambicjom Jima i wielkim obawom Pam. W przedostatnim odcinku sezonu Jim wykonał wielki gest, oferując najwyższą szpulę, aby udowodnić swoje oddanie. W serii ender, Pam oddała przysługę, sprzedając dom i zapraszając go, aby jego znak w Athleap (aka-biznes-venture-dawniej znany jako Athlead).

Creedence
W noc finałową było mnóstwo aktualizacji postaci. Ryan i Kelly wrócili – i bardziej samolubni niż kiedykolwiek. Stanley wycofał się do Everglades i wyrzeźbił ptaki. Kevin został zwolniony (przez ciasto) i kupił własny bar. Ale żadna z nich nie była tak zabawna jak jedna szczególna aktualizacja.

Creed z The Grass Roots, narkotyków i sławy monger zagrożonych mięsa, pojawił się w całym epizodzie. Po udawaniu własnej śmierci, zakradł się na wesele, ukrył w biurze i śpiewał swoim byłym współpracownikom sentymentalny śpiew – wszystko zanim policja go odciągnęła.

The cast of
NBC / Dzisiaj

Przekroczenie czasu
Ale najbardziej niesamowitym momentem tego wszystkiego był koniec tego wszystkiego. Każdy z bohaterów podzielił się słowami mądrości, ale nikt nie podsumował tego tak dobrze, jak Andy, który powiedział: “Chciałbym, aby istniał sposób, aby wiedzieć, że jesteś w dobrych czasach, zanim je opuściłeś”.

Czy nie wszyscy?