20 znaków, że twój związek idzie donikąd szybko (przepraszam)

Czujesz, że nie możesz go zmusić (lub siebie) do popełnienia? Po drodze można było zobaczyć czerwone flagi. Oto, jak sprawdzić, czy twój związek nie jest na dobrej drodze.

związek advice, when to break up, relationship trouble, dating, love and sex, boyfriend, boyfriend problems
Dzisiaj

Nigdy nie rozmawiasz o przyszłości 

Wspaniale jest żyć w tej chwili, ale jeśli nie planujesz, co będzie dalej, twój związek może okazać się krótkotrwały.

“Tworzenie planów na przyszłość jest zdrowym składnikiem rosnącej relacji”, mówi Amy Levine, trenerka seksualna i założycielka Ignite Your Pleasure. “Jest to także wskaźnik zaangażowania, jakie sobie wzajemnie ponosicie.”

Powiedział ci, że nie jest żonaty

To wydaje się oczywistą barierą dla poważnego związku, ale wiele kobiet ignoruje to, gdy mężczyźni to mówią, myśląc, że mogą go zmienić. Czas zacząć go przyjmować w wartości nominalnej.

“Mężczyźni wielokrotnie mówią kobietom, że są prostymi istotami” – mówi Levine. “Jeśli on ci pokazuje albo mówi, kim on jest, uwierz mu. Pozwoli to zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii. Obudź się! Jesteś teraz w porządku, nie przyszłej pani [wstaw tutaj swoje nazwisko]. “

Trzymasz innych na tylnym palniku

Nie oczekuj zobowiązania, dopóki się nie zanurzysz i nie wskoczysz obiema stopami!

“Posiadanie innych mężczyzn na peryferiach często wskazuje na to, że główny facet nie jest dla ciebie najlepszy”, mówi Levine. “Albo, że boisz się przeskoczyć wiarę w intymność.”

Nie masz nic wspólnego z wyjątkiem seksu

Jeśli wszystko, co masz wspólnego, to, co dzieje się między arkuszami, może być trudno osiągnąć poziom intymności, którego naprawdę pragniesz.

“Gorący seks jest więcej niż satysfakcjonujący i może dać ci wieczną poświatę, ale to nie wystarczy, by osiągnąć zdrowy zrównoważony związek” – mówi Levine.

Masz wiele wspólnego, ale nie ma życia seksualnego

Jeśli brakuje ci tego ważnego składnika w twoim związku, prawdopodobnie nie będzie następnego poziomu.

“Nie potrzebujesz innego przyjaciela ani przyszłego współlokatora”, mówi Levine. “Solidny związek zazwyczaj obejmuje najlepszego przyjaciela kochanek.”

Żyjecie razem

Jeśli już wykonujesz wszystkie czynności związane z życiem małżeńskim bez formalnego zobowiązania, być może nie ma motywacji, aby przenieść rzeczy na wyższy poziom.

“Stare powiedzenie” dlaczego kupić krowę, kiedy można dostać mleko za darmo? “Mówi dużo,” według Levine’a. “Myślenie o nas jako o krowach jest poniżające, ale ogólne znaczenie ma sens. Mężczyźni są bardziej skłonni powstrzymywać się od poruszania relacji, gdy są zadowoleni i już dostają to, czego chcą. “

Jego rodzice są rozwiedzeni

Czasami rodzice mogą dać nam negatywne wyobrażenie o tym, czym jest małżeństwo, lub zaszczepić nam brak zaufania poprzez swoje działania. “Nasze modele relacji z relacjami są często naszym planem” – mówi Levine. “To może być wszystko, co wie.”

Jeśli twój człowiek czuje się w ten sposób, ważne jest, aby porozmawiać o jego problemach i pomóc mu zrozumieć, że twój związek jest czymś zupełnie innym.

Żaden z jego przyjaciół nie jest żonaty

Jeśli jego kumple nie są w poważnych związkach, może być mniej zmotywowany, aby wykonać skok.

“Jeśli wszyscy jego przyjaciele mają mentalność kawalerską, istnieje duża szansa, że ​​on również może się na niego natrudzić” – mówi Levine. “To, kim się otaczamy, często wyjaśnia nasze zachowania”.

Obaj zachowujesz się, jakbyś był singlem 

Pomimo tego, że jesteś połączony, wciąż pozostajesz poza godzinami spędzania czasu, spotykasz się z przyjaciółmi częściej niż każdy. Jeśli chcesz poważniejszego związku, obaj powinniście zbliżyć się do relacji z mentalnością “my” zamiast “mnie”.

“Jeśli cieszycie się towarzystwem innych osób w grupach, a nie jesteście sami, prawdopodobnie nie jesteście zadowoleni z tego, co macie razem” – mówi Levine.

Nie masz czasu na związek 

Jeśli jedno lub oboje stawiasz najpierw pracę, rodzinę lub przyjaciół, nadszedł czas, aby twoje priorytety były proste, jeśli chcesz zostać razem.

“Jeśli twój związek nie jest twoim priorytetem, to twój związek prawdopodobnie nie zostanie pożywiony, co może wywołać urazę i dystans”, mówi Levine.

Nie wyjaśniłeś swoich pragnień

Jeśli nie wie, jak naprawdę się czujesz, może nie rozumieć, że poruszanie się do przodu jest dla ciebie ważne. Więc powiedz mu!

“Zawsze powinieneś robić to, co chcesz, od samego początku”, mówi matchmakerSiggy Flicker. “Nie chcesz tracić czasu i nie być wiernym sobie. Nie powinieneś pozostać z mężczyzną, jeśli boisz się powiedzieć mu, czego potrzebujesz i czego chcesz.

Zachowujesz rzeczy zwyczajnie

Ponieważ boisz się go odstraszyć, dałeś mu pomysł, że możesz go zabrać lub go opuścić. Ta relacja będzie trwała donikąd, dopóki nie staniesz się czysty.

“Bycie przerażonym oznacza, że ​​dajesz tej osobie zbyt dużo kredytów i mocy, na którą nie zasługuje” – mówi Flicker. “Od samego początku musisz prowadzić swoim prawdziwym” ja “, a jeśli cię nie lubi, to kim jesteś, to powiedz im, aby poszli” na lewo! “(Krzyknij do Beyonce).

Osiedlasz się 

Wiesz, że to nie on, ale trzymasz go jako plan awaryjny. Ale jest to jeden plan, który nigdy nie doprowadzi do szczęśliwego zakończenia.

“To akt desperacji, który doprowadzi tylko do depresji” – mówi Flicker. “Teraz ustawiasz się na porażkę. Wolałabym być w domu z zieloną maską na twarzy niż z partnerem, z którym nie miałam żadnej chemii ani pragnienia życia. “

Przeskoczyłeś tradycyjne “kroki”

Jeśli przegapiłeś ważne wydarzenia, takie jak nawoływanie się do siebie / swojego chłopaka / dziewczyny lub mówienie, że Cię kocham, możesz być daleko od ścieżki do następnego poziomu twojego związku. Zacznij nadrabiać stracony czas już teraz – nawet jeśli oznacza to powrót na pierwszą randkę!

Istnieje wiele powodów, dla których pary omijają tradycyjne kroki. Może jesteś w związku na odległość, albo zacząłeś od początku i rzuciłeś ostrożność na wiatr. W każdym razie brak tych “punktów kontrolnych” oznacza, że ​​tracisz szansę na ocenę związku i spojrzeć na partnerstwo w bardziej poważnym świetle.

“Wszystko, co dzieje się zbyt szybko, kończy się równie szybko”, mówi Flicker.

Nie podróżowałeś razem 

Podróżowanie razem zmusza Cię do poruszania się po nowym terytorium i doświadczania ekscytujących i nieznanych sytuacji jako para. Może to być bardzo istotny krok w kierunku poznania partnera.

“Podróżowanie jest najlepszą formą terapii, a kiedy podróżujesz z partnerem, wiele się nauczysz o jego przyzwyczajeniach i charakterze” – mówi Flicker. “Wtedy możesz podjąć decyzję, czy możesz żyć z nawykami tej osoby.” Więc wstań i idź gdzieś – egzotyczne miejsce nie jest wymagane.

Nie masz własnego życia 

Jeśli zawsze go czekasz, nie ma motywacji, aby być poważniejszym. Nie musisz sprawiać, by czuł się tak, jakby mógł cię stracić, ale upewnij się, że wie, że masz życie. “

Jesteś potrzebującym i to kompletny zjazd “- mówi Flicker. “Mężczyzna kocha zaufanie, a kobieta, która jest pewna siebie, jest pracowitym ciałem zawsze planującym, uczęszczającym i żyjącym życiem. Jeśli nie masz pewności, działaj “tak, jakby”, ponieważ przynajmniej jest to bardziej atrakcyjne niż bycie dostępnym i potrzebującym! “

Twój związek istnieje online 

Spotkanie z partnerem jest w porządku, ale jeśli nie podejmiesz kolejnego kroku i nie spotkasz IRL (w prawdziwym życiu), zrobienie kolejnego kroku naprzód będzie jeszcze mniej prawdopodobne.

“Wyjdź z pokoju, wyloguj się z komputera i wyjdź na zewnątrz – jest tam cały świat!”, Mówi Flicker. “Poznaj prawdziwych ludzi i stań przed nimi. Spójrz w czyjeś oczy i uśmiechnij się do niego zamiast na ekranie komputera.

Nie przyniosłeś go do swojego świata 

Jeśli przestaliście przedstawiać go rodzinie i przyjaciołom (lub nie przyprowadził was do niego) prawdopodobnie nie będziecie częścią przyszłości drugiej strony.

“Jeśli partner nie przedstawił cię swojej rodzinie i masz już ponad 6 miesięcy, coś jest nie tak” – mówi Flicker. “Nie jest pewien co do tego związku i nadszedł czas, by powiedzieć” weź miłośnika L outta – to koniec! “

Unikasz walk

Jeśli nigdy nie wyrazisz swoich prawdziwych uczuć lub nie omówisz prawdziwych problemów, twój związek na zawsze pozostanie na tym grzecznym poziomie, zwykle zarezerwowanym dla znajomych.

“Walka jest niezbędna i zdrowa w każdym związku” – mówi Flicker. “Jeśli nie walczysz, to nie kochasz. Przestańcie żyć w szklanej bańce i poczujcie emocje, ponieważ w końcu tylko zbliży was to do siebie. A jeśli nie, to nie powinno być!

Nie jest stabilny finansowo

Jeśli mężczyzna nie działa razem, może być dla ciebie trudne, aby zaangażować się w niego lub czuć się komfortowo, wprowadzając go głębiej w swoje życie. Zrób sobie szczerą dyskusję z sobą (i z nim), aby zdecydować, czy jesteś w tym na dłuższą metę.

“Jeśli nie jest finansowo stabilny, będzie ciężko, ale miłość pokona wszystkich i nikt nie obiecał nam, że życie będzie łatwe”, mówi Flicker. “Wszystko, czego potrzeba, to ambicja, popęd i determinacja. Pieniądze pójdą za tobą. Ile pieniędzy? Zapytaj człowieka powyżej! “

Wersja tej historii pierwotnie pojawiła się na iVillage.