10 gwiazd gościnnych “Gilmore Girls”, o których być może zapomniałeś

Wraz z przebudzeniem “Gilmore Girls” skierowanym do Netflix, skłoniło nas to do zastanowienia się nad najbardziej zapadającymi w pamięć gwiazdami gości, którzy odwiedzili Stars Hollow podczas serii “siedmiosezonowego biegu” – kilka, oczywiście, poszło na czołowe miejsca w innych programach.

Przewiń w dół, aby zobaczyć, czy pamiętasz następujące gwiazdy z ich występów w “Gilmore Girls”.

1. Adam Brody

Youtube

W dzisiejszych czasach nowy tata jest lepiej znany jako sympatyczny geek Seth Cohen w “The O.C.” Ale rok przed debiutem w 2003 roku, Brody rozpoczął sezonowe “Gilmore Girls”, jako pasmowy zespół Lane’a Hepa Alien (i miłość) Dave’a Rygalskiego.

2. Jon Hamm

Youtube

Lorelai była oczarowana, gdy Peyton Sanders (Hamm) zaproponował podział ostatniej szklanki merlota na aukcji charytatywnej jej matki – ale najwyraźniej nie miał prezentu Dona Drapera dla płynnej rozmowy. Po pierwszej i jedynej randce Lorelai powiedziała Rory’emu, że Peyton “nie ma osobowości, poczucia humoru i nie ma pojęcia, jaki on jest nudny”.

3. Jane Lynch

Youtube

Lynch – znana również jako Sue Sylvester w filmie “Glee” – wykonała krótki film jako pielęgniarka zmuszona do zmierzenia się z Emily Gilmore w sezonie 1.

4. Max Greenfield

Youtube

Przed sidekicks “New Girl” były Nick i Winston, był gościem na wieczorze kawalerskim Dean.

5. Krysten Ritter

Youtube

Ritter, rola kolegi Rory’ego, Lucy, była zdecydowanie mniej ciężka niż jej kolej jako niefortunna Jane Margolis w filmie “Breaking Bad”.

6. Chad Michael Murray

Youtube

Gwiazda “One Tree Hill” zagrała chytrego kolegę z Rory, Tristina Dugraya, dopóki postać nie została wysłana do szkoły wojskowej w drugim sezonie.

7. Carole King

Youtube

Trudno sobie wyobrazić “Gilmore Girls” bez bujnego, “Króla”, “Where You Lead” jako motywu przewodniego – a King również zadebiutowała w przedstawieniu z dopasowaną kameą jako właścicielka sklepu muzycznego.

8. Nick Offerman

Youtube

Aktor stojący za Ronem Swansonem na “Parks and Recreation” zabawnie zagrał zrzędliwego brata Jacksona Beau.

9. Seth MacFarlane

Youtube

Twórca “Family Guy” był widziany po ukończeniu przez Lorelai szkoły biznesu jako nerwowy kłótnia studentów ze swoją dziewczyną.

10. Madeleine Albright

Youtube

Były sekretarz stanu, który niespodziewanie pojawił się w 2005 r., Jest wśród fanów, którzy z pewnością są podekscytowani przebudzeniem. W październiku napisała na Twitterze: “Mam nadzieję, że plotki są prawdziwe – przywróć #GilmoreGirls @Netflix! # Gilmoregirlsseason8.”

Rewolucja Gilmore Girls skierowała się do Netflix

20 października 2015 r00:33

Historia pierwotnie opublikowana 22 października 2015 r.