Zdjęcie “smutnego Joe Biden” wpatrującego się w okno budzi zabawne memy

WASZYNGTON, DC - SEPTEMBER 18: US Vice-President Joe Biden looks on during a bilateral meeting between President Obama and President Petro Poroshenko...
Dobranoc, księżycu.Pool / Dzisiaj

Niezależnie od tego, czy wiceprezydent Joe Biden jest szczęśliwy, czy smutny, jego reakcje są dość ekspresyjne – i są częstym pokarmem dla memów internetowych. Ostatnim z nich jest “Sad Joe Biden”, w którym wzrok znika z okna.

Na Memegenerator.net pojawiło się wiele memów Sad Joe Biden, a wiceprezydent opłakiwał wiele tragedii: Nie dostał pociągu na Boże Narodzenie, jego króliczek uciekł, Pierwsza Dama nie pozwoli mu zjeść tateru dudnienia, bo nie są zdrowe. Smutny!

Serwis fotograficzny Getty Images opublikował zdjęcie 18 września, po tym jak Biden i prezydent Obama spotkali się z prezydentem Ukrainy Petro Poroszenko w biurze owalnym. Ale snap kontemplacyjnego Bidena rozprzestrzenił się szybciej w ten weekend, po tym, jak placówki, w tym Buzzfeed, zaprosiły czytelników do składania podpisów.

Innym nieświadomym wkładem Biden do internetowego silnika memów z 2014 r. Jest śmiech podczas pobytu w stanie Union of Union i jedzenie lodów podczas noszenia lotników i flashowania gotówką. I to było tylko na jesieni. Więc zwiąż się, Joe – dobrze sobie poradziłeś w Internecie!