Wystarczająco gorący? Oto najlepsze klimatyzatory poniżej 300 USD

Autorstwa Kara Reinhardt

Cheapism.com

Jeśli masz napięty budżet, pocenie się latem bez klimatyzacji może wydawać się dobrym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy. Ale skwierczący czerwiec przyniósł rekordowe poziomy do ponad 40 lokalizacji w USA, a fala upałów porywa większość narodu. Więc jeśli czujesz, że Twoja siła woli zaczyna topnieć, oto, jak znaleźć klimatyzator za mniej.

Zacznijmy od podstaw. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w klimatyzatorze, jest jego zdolność chłodzenia, która jest mierzona w BTU lub brytyjskich jednostkach cieplnych. Wielkość twojej przestrzeni decyduje o wymaganej wydajności chłodzenia. Budżetowe klimatyzatory mieszczą się w przedziale od 5000 BTU, który może obsłużyć około 150 stóp kwadratowych, do 12 000 BTU, co wystarcza na pokrycie około 550 metrów kwadratowych. Oczywiście klimatyzatory o wyższych pojemnościach mają wyższe metki. Ale strzeż się kupowania mniej (lub więcej) niż potrzebujesz; zapłacisz cenę za wydajność i wydajność. Ten rządowy wykres pomoże Ci określić odpowiedni rozmiar.

Kolejną rzeczą, której należy szukać, jest etykieta Energy Star, która sygnalizuje, że klimatyzator jest co najmniej 10 procent bardziej wydajny niż minimalny standard ustanowiony przez rząd federalny. Podczas gdy model Energy Star może kosztować więcej niż konwencjonalny klimatyzator, oszczędności na narzędziach powinny stanowić jakąkolwiek różnicę. Zakup urządzenia Energy Star może również kwalifikować Cię do rabatu, zwolnienia z podatku od sprzedaży lub kredytu podatkowego. Sprawdź na stronie internetowej Energy Star oferty w Twojej okolicy.

Nawet tanie klimatyzatory mają wiele funkcji, takich jak elektroniczne sterowanie i pilot zdalnego sterowania. Zegar pozwala ustawić klimatyzator, aby się wyłączał na wypadek, gdybyś zapomniał lub włączył się, zanim spodziewasz się wrócić do domu, więc miejsce jest fajne po przyjeździe. Tryb oszczędzania energii strategicznie włącza i wyłącza wentylator, używając sprężarki tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Tryb uśpienia stopniowo zwiększa temperaturę o kilka stopni podczas snu, oszczędzając energię i zapobiegając przebudzeniu się w nocy w środku nocy.

Poniżej znajdują się najlepsze typy Cheapism w różnych rozmiarach:

  • 5 200 BTU Kenmore 70051 (zaczynając od 150 USD) ma wszystkie funkcje większego, droższego klimatyzatora. Jest dostarczany z etykietą Energy Star, trzema prędkościami wentylatora i trybami chłodzenia, pilotem, 24-godzinnym zegarem, trybem oszczędzania energii, trybem uśpienia i lampką kontrolną ostrzegającą o konieczności czyszczenia filtra. Według opinii jest łatwy w użyciu i instalacji. (Gdzie kupić)
  • Dzięki 6 500 BTU, Frigidaire LRA074AT7 (zaczynając od 159 $) jest wystarczająco duży, aby schłodzić do 250 stóp kwadratowych. Ten model Lowe ma pięcioletnią gwarancję w domu i pełen zestaw funkcji, które zachwycają użytkowników publikujących recenzje. (Gdzie kupić)
  • LG LW8011ER (od 199 USD) posiada etykietę Energy Star, trzy prędkości wentylatora i tryby chłodzenia, pilot zdalnego sterowania, pięcioletnią gwarancję na dom i 12-godzinny zegar. Przy 8000 BTU ma zdolność chłodzenia do około 350 stóp kwadratowych. Cała ta moc generuje kilka skarg w opiniach na temat hałasu, ale ogólnie konsumenci są zadowoleni z wydajności tego modelu. (Gdzie kupić)
  • Frigidaire FRA106BU1 (od 237 $) może pochwalić się wydajnością chłodniczą wynoszącą 10 000 BTU, wystarczającą na około 500 stóp kwadratowych. Pilot jest wyposażony w termostat do monitorowania temperatury w innym miejscu w pomieszczeniu i odpowiednio do tego dostosowuje prąd przemienny. W recenzjach użytkownicy chwalą wysoką jakość i trwałość klimatyzatora. (Gdzie kupić)

Więcej od Cheapism:

Najlepsze tanie klimatyzatory

Najlepsi tani fani poniżej 40 USD

Gdzie znaleźć tanie sandały dla kobiet