Taniej: Najlepsze zmywarki do zabudowy

Biada jest właścicielem domu do wynajęcia, który wydaje setki na zmywarkę, która stara się robić tak dobrze, jak gąbka i trochę smaru do łokcia, wyrzucając talerze i patelnie, które pokazują zatwardziały dowód ostatniej kolacji. Przy odpowiednim modelu nie trzeba wydawać więcej niż 500 USD za świetną wydajność i pożądane funkcje, takie jak regulowane stelaże.

Oto cztery najlepsze typy z Cheapism.com: http://www.cheapism.com

· Whirlpool Gold WDT710PAY (od 445 $) naśladuje wygląd, funkcje i możliwości prania znacznie droższej zmywarki. W recenzjach online, niedawni nabywcy dziwią się, jak bardzo mogą zmieścić się w tej maszynie w porównaniu z ich poprzednimi zmywarkami – do 15 miejsc, według producenta. Użytkownicy mogą zrobić miejsce na duże przedmioty, składając palce na obu stojakach, przesuwając kosz na sztućce do drzwi, regulując wysokość górnego stelaża lub całkowicie go usuwając. Elegancki wygląd ukrywa elementy sterujące na górze drzwi. (Gdzie kupić)

· Maytag Jetclean Plus MDB4709PA (od 404 $) ma 12 ustawień miejsca i używa nietypowego, warstwowego górnego stojaka, aby pomieścić wysokie przedmioty na górze i na dole. Konsumenci zeznają w przeglądach online, że nawet mocno zabrudzone naczynia wyjdą czyste. Wirujące ostrze rozdrabnia resztki jedzenia, aby nie dopuścić do zatkania systemu. (Gdzie kupić)

POWIĄZANE: Najlepsze tanie rekomendacje pralki

· Bosch Ascenta SHE3AR56UC (od 490 $) zadziwia użytkowników cichą pracą. Wszystkie zmywarki na tej liście zapisują poziomy decybeli niższe niż normalna rozmowa, ale ta jest zdecydowanie najmniej natarczywa, zaledwie 50 decybeli. To sprawia, że ​​jest to dobry wybór dla konsumentów, których kuchnia przylega do ich pomieszczeń mieszkalnych. Z drugiej strony ma mniej wyspecjalizowanych ustawień i ograniczoną elastyczność, chociaż jest miejsce na 14 miejsc, a koszyk ze srebrem może usiąść w dowolnym miejscu. (Gdzie kupić)

· Model GE GDF520PGD (od 359 USD) jest wyposażony w trzy ramiona myjące, nietypowe dla zmywarek w tym przedziale cenowym i mieści do 16 miejsc. Recenzje i materiały marketingowe wskazują na opcję prania wstępnego pary, która łączy się z rozdrabniaczem żywności, aby pozbyć się naczyń z jakichkolwiek cząstek. (Gdzie kupić)

POWIĄZANE: tanie lodówki recenzje i rekomendacje

Są to standardowe, 24-calowe zmywarki do naczyń, które są dostępne w różnych wykończeniach, od podstawowych czarnych i białych po stal nierdzewną (zazwyczaj 100 USD). Oferują one co najmniej cztery cykle (normalny, ciężki itp.) I opcje, w tym płukanie odkażające o wysokiej temperaturze, przeznaczone do zwalczania bakterii i opóźnienie rozpoczęcia od dwóch do dziewięciu godzin. Jeśli Twoja firma energetyczna będzie naliczać więcej w okresach szczytowego zapotrzebowania, możesz zaoszczędzić pieniądze, ustawiając zmywarkę, aby działała, gdy stawki są niższe.

POWIĄZANE: Najlepsze tanie ekspresy do kawy

Wszystkie cztery zalecane zmywarki posiadają certyfikat Energy Star, co oznacza, że ​​spełniają one federalne standardy wydajności. Jeśli nawet budżetowa zmywarka wydaje się zbyt kosztowna, należy rozważyć reklamację na stronie internetowej programu, że model Energy Star jest jeszcze bardziej wydajny niż mycie rąk: Konsumenci mogą zaoszczędzić ponad 40 USD rocznie na narzędziach, nie wspominając o wartości dni.

Więcej od Cheapism:

Pełny raport o tanich zmywarkach

Więcej od TODAYMoney:

  • Stopy procentowe studentów podwoiły się – co teraz?
  • Przerażające drukarki mogą tracić 100 dolarów atramentu rocznie
  • 14 najlepszych (najbezpieczniejszych, najbardziej niezawodnych) samochodów dla nastolatków
  • Ograniczenie szampana i kawioru, Jeeves, teraz jest za drogie!
  • Pracowałeś dla pracownika obsługi hipotek? Opowiedz nam swoją historię

Śledź TODAYMoney na Twitterze i Facebooku