Tanie witryny z okularami warte zobaczenia

Kanał. Prada. Gucci. Dior. Tam są, wszystkie ustawione w szeregu – nie w oknie Saksa, ale na ścianie w gabinecie optometrysty, w spluwach z fałszywych kompozycji kwiatowych i 3-letnich egzemplarzy magazynu “Prevention”. Konsumenci, którzy nie marzą o wydaniu setek dolarów na torebki od projektanta, znaleźli niewiele alternatyw, jeśli chodzi o okulary. W dzisiejszych czasach wizualnie zagrożeni mają możliwość zamawiania online, gdzie ceny są tak niskie, że możesz się zastanawiać, czy potrzebujesz nowej recepty.

Poniżej najlepsze strony Cheapism dla niedrogich okularów.

  • Zenni Optical (zaczynając od 7 USD za ramki i soczewki jednoogniskowe) zdobywa fanów za szeroki wybór okularów ultracienkich, w komplecie z powłokami przeciw zadrapaniom i UV. Witryna oferuje pełny zakres pomiarów ramek i soczewek, a także pozwala użytkownikom przesyłać zdjęcia praktycznie do “przymierzania” okularów. Jeśli nie wyglądają tak dobrze, jak osoby online, strona oferuje tylko 50 procent zwrotu. Ale przy tak niskich cenach wielu konsumentów decyduje się na skorzystanie z szansy i utrzymanie taniej pary jako kopii zapasowej, jeśli to się nie uda. (Gdzie kupić)
  • 39 Dollarowych okularów (początkowo od 39 USD, oczywiście) pobiera więcej za najtańsze pary, ale okulary mają soczewki z poliwęglanu oprócz standardowej powłoki UV i powłoki odpornej na zarysowania. Konsumenci mają również możliwość zamówienia nowych obiektywów do istniejących ramek. Firma twierdzi, że przetwarza podstawowe zamówienia w ciągu pięciu dni roboczych i oferuje pełny zwrot pieniędzy lub bezpłatną wymianę, w tym bezpłatną wysyłkę zwrotną, jeśli zostanie powiadomiony w ciągu 10 dni. Eksperci chlubią się wykonaniem i łatwą w użyciu stroną internetową. (Gdzie kupić)
  • Gogle 4 U (od 7 $) to “ponowne soczewkowanie” oprócz sprzedaży nowych okularów z powłokami przeciw zadrapaniom i UV. Witryna oferuje wirtualne wsparcie i wsparcie na żywo, a obsługa klienta zdobywa uznanie w opiniach online. Klienci niezadowoleni z wyglądu lub jakości swoich okularów mogą odesłać je z powrotem za 50 procent na obiektywy i 100 procent na ramki. (Gdzie kupić)
  • Eye Buy Direct (od 7 USD) wyróżnia się gwarancją wymiany lub pełnego zwrotu pieniędzy (minus wysyłka) z dowolnego powodu w ciągu 14 dni roboczych. Soczewki wyposażone są w powłokę zapobiegającą zadrapaniom, a wirtualne narzędzie do próby umożliwia konsumentom porównywanie ramek. Ci, którzy znają się na zapasach podczas kupowania jednej z nich za darmo. (Gdzie kupić)

Złożone receptury, w tym soczewki dwuogniskowe i soczewki progresywne, kosztują dodatkowo i mogą być bardziej podatne na błędy. Witryny te poprawiają błędy bez żadnych kosztów, ale jeśli nie przybędziesz do optometrysta w celu potwierdzenia recepty, możesz zauważyć niezauważalną różnicę, dopóki nie poczujesz bólu głowy..

Aby zrealizować zamówienie, potrzebujesz nie tylko aktualnej recepty, ale także dystansu źrenicowego lub PD. Pomiar ten nie jest automatycznie uwzględniany w ramach Twojej recepty, więc koniecznie poproś o to konkretnie. (Jeśli twój lekarz okulisty się sprzeciwi, możesz zapoznać się z wydaną przez Federalną Komisję Handlową zasadą zwolnienia lekarskiego, która zmusza optometrystów i okulistów do nieodpłatnego dostarczenia kopii Twojej recepty.)

Więcej od Cheapism:

Tanie okulary

Tanie mundurki szkolne

Tanie kapsułki kawy

Cheap balsam