Sprawdź szopową kawiarnię Gus Kenworthy, która nazywa się “punktem kulminacyjnym” podróży po Korei Południowej

Igrzyska Zimowe 2018 to nie jedyna atrakcja w Korei Południowej!

Gus Kenworthy visits a South Korean raccoon cafe
Narciarz olimpijski Gus Kenworthy odwiedza kawiarnię z jedzeniem w Seulu, w Korei Południowej.@guskenworthy

Niektórzy odwiedzający gry odwiedzają popularne miejsce w Seulu, w którym serwowana jest kawa i lekkie posiłki – oraz szansę zagrania z jednymi z najbardziej szalonych stworzeń, jakie kiedykolwiek wędrują po czterech łapach.

Narciarz olimpijski Gus Kenworthy niedawno wybrał się na wycieczkę do Cafe Raccoon Hongdae. (Słyszeliśmy o knajpach dla psów i kotów, ale to jest … inne.)

Kenworthy zwrócił się do mediów społecznościowych, aby udostępnić zdjęcia ze swojej zabawy zwierzętom, które często są pieszczotliwie nazywane “trash pandami”.

“Oni naprawdę kochają śmieci!” napisał obok słodkich strzałów.

Narciarz typu slopestyle, który można zobaczyć, jak przytula się do białego szopa w niektórych zdjęciach (i przytulał się do chłopaka Matthew Wilkasa w innych), nazwał wizytę ulubionym momentem swojej zimowej podróży – i, tak, znaczy jeszcze lepiej niż gry w Pyeongchang.

https://www.instagram.com/p/BfgQz1iB5Wv

“Ta szopowa kawiarnia była naprawdę główną atrakcją mojej dotychczasowej podróży do Korei (bez ofensywnych igrzysk olimpijskich)!” napisał w podpisie na Instagramie.

Kenworthy wziął srebro w Soczi w 2014 roku, ale nie zdobył medalu w tegorocznej rywalizacji. Ostatnio powiedział swoim fanom i obserwatorom, że “Igrzyska Olimpijskie nie dotyczą wyłącznie medali”. Dla niego 2018 doświadczenie było o ciężkiej pracy, koleżeństwa i życia “autentycznie”.

Aha, i ten fantastyczny, futrzany dzień w kawiarni.

Zobacz, jak Hoda i Savannah biorą lekcje jazdy na nartach od Gusa Kenworthy’ego

21 lutego 2014 r05:07

Kenworthy nie jest pierwszym sportowcem, który zwrócił naszą uwagę na tę wyjątkową restaurację.

Emerytowany zespół USA Alpejska narciarz Julia Mancuso niedawno dała NBC News bliższe spojrzenie na kawiarnię, a gdy tam była, poznała ważną wskazówkę dla każdego, kto chce zaprzyjaźnić się z szopami.

“Lubią, gdy ich tyłek lub ich szyja jest podrapana” – powiedział jeden z pracowników. “Jeśli narysujesz ich plamy, pozostaną (z tobą).”

Dobrze wiedzieć!