Przejrzysty “Sky Pool” w Londynie pozwala pływakom zobaczyć 10 pięter prosto w dół

Dzwonię do Esther Williams.

Widzieliście baseny nieskończone, które dodają szyku Palm Beach-chic do luksusowych apartamentów i pięciogwiazdkowych kurortów. Teraz pojawia się “Sky Pool”, odkryty basen, zwisający 10 pięter nad Londynem.

Basen na niebie? John Cena mówi, że nie ma mowy, wysokości są moim “kryptonitem”

20 sierpnia 2015 r02:00

Basen indukujący zawroty głowy połączy dwa budynki mieszkalne w Embassy Gardens, który powstaje wzdłuż historycznej Tamizy przecinającej serce Londynu.

POWIĄZANE: Styl życia 1%: Co otrzymujesz na rejs o wartości 100 000 $?

Pływacy będą mogli przejrzeć przezroczysty basen – który ma 82 stopy długości, 16 stóp szerokości i 10 stóp głębokości – w tętniącym życiem mieście na ulicach poniżej.

“Sky deck” będzie zawierał bar, spa i widok z lotu ptaka na Houses of Parliament i London Eye, gigantyczny punkt miasta, diabelski młyn..

Londyn's sky pool at Embassy Gardens
Ballymore Group

Brytyjska firma Ballymore Group współpracuje z drugą fazą Embassy Gardens z Eco World. “Doświadczenie z basenu będzie naprawdę wyjątkowe”, powiedział w oświadczeniu prezes i dyrektor generalny Ballymore, Sean Mulryan. “To będzie jak latanie w powietrzu w centralnym Londynie.”

POWIĄZANE: 10 najlepszych hoteli na świecie od Szkocji po Republikę Południowej Afryki

W rzeczy samej. Mieszkańcy zostaną wybaczeni, jeśli poczują się trochę nerwowi, gdy wykonają grzbiet w gigantycznym akwarium, oglądając cały Londyn. Ale wyobraź sobie akrobacje, które gwiazda MGM z lat 50., Esther Williams, mogła zrobić w tej puli.

Ceny mieszkań, które zostaną wprowadzone na rynek od następnego miesiąca, zaczynają się od 602,000 funtów brytyjskich, czyli około 944,000 dolarów.

widget-display-name: | workbench-slideshow-id:55443310