Profesjonalny builder Lego? Ta praca twoich snów naprawdę się układa

Mów o pracy, która naprawdę się układa!

Merlin Entertainment, która prowadzi parki rozrywki Legoland na całym świecie, ogłosiła, że ​​ma trochę miejsca dla tych z nas, którzy nie mogą się nasycić kolorowymi klockami.

Jak donosi Mental Floss, firma Lake Wales na Florydzie, firma chce zatrudnić 20 Master Model Builders w swojej fabryce, której zadaniem będzie wykorzystanie klocków Lego do stworzenia gigantycznych rzeźb..

klocki Lego
Stos bloków lego; Shutterstock ID 361904555; PO: TODAY.COMShutterstock

“To zupełnie nowy zakład produkcyjny do tworzenia modeli Lego dla atrakcji Merlin na całym świecie” – powiedział kierownik modelu Ryan Wood dla Foxa 13. “Modele, które tutaj produkujemy, to zazwyczaj mini-landowe atrakcje w Legolandzie i Legoland Discovery Centra parkowe. “

WIĘCEJ: Legos dla dorosłych? System modułowy Everblock pozwala budować meble, prawdziwe rzeczy

Merlin ma już 50 pracowników, ale chce się rozwijać. Opis stanowiska mówi, że pracownicy wykonują “mocne, dokładne, skomplikowane, bezpieczne i instalowalne modele Lego dla szerokiej gamy atrakcji Legoland, w tym miniaturowych modeli i / lub naturalnych modeli organicznych z prototypów, diagramów lub generowanych komputerowo instrukcji.”

WIĘCEJ: jesteś blokowcem! “Simpsonowie” zamieniają się w Legos na 550. odcinek

Proces rekrutacji może nie być typowy. Wnioskodawcy mogą musieć uczestniczyć w “build-off”, aby pokazać swoje niesamowite umiejętności łączenia.

Ponadto do dołączania do bloków potrzebujesz więcej niż dwóch rąk. Jeśli chcesz tę pracę, musisz mieć dyplom ukończenia szkoły średniej i “wcześniejsze doświadczenie w budowaniu modelu Lego (architektoniczne i / lub rzeźbiarskie), podstawową wiedzę komputerową, [i] dobrą znajomość części Lego”, między innymi.

Dowiedz się więcej na stronie Merlin … i tutaj jest budowanie kariery swoich marzeń!

Waterloo odtwarza bitwę w Legos

17 czerwca 2015 r00:45

Śledź Randee Dawn na Twitterze.

Loading...