Prezenty w podróży: te aplikacje dostarczają prezenty na żądanie

Jesteś na drodze do grilla i zdajesz sobie sprawę, że zapomniałeś o butelce wina dla gospodarzy w domu. Wpadasz na pierwszego kuzyna, który oznajmia, że ​​to jego urodziny. (Ack! Dlaczego to nie było w twoim kalendarzu?) Albo to Dzień Matki i chcesz wysłać coś specjalnego, ale twoja mama żyje pięć stanów.

6 fajnych aplikacji, których możesz użyć do zamówienia prezentów

Jun.01.201503:58

Jest tak wiele okazji do podarowania, które mogą Cię podkraść, a teraz nie musisz robić objazdów, by polować na coś trzeciego: jednym ruchem palca lub dwoma możesz użyć aplikacji do wysłania w ostatniej chwili prezenty, które wow. Naprawdę, naprawdę mili. Zachowaj te aplikacje zainstalowane, na wszelki wypadek.

Zeel

Niezależnie od tego, czy są to moje urodziny, Dzień Matki, Walentynki, czy wtorek, nie ma nic – powtarzam, nic – że chciałbym czegoś więcej niż masażu. Zamawianie jednego – dla siebie lub kogoś innego – stało się dużo łatwiejsze dzięki Zeel. Z jakiegoś powodu nazywa się ją “Uber masaży”: mówisz aplikacji, gdzie jesteś, jakiego rodzaju masaż chcesz i kiedy chcesz, a aplikacja znajduje certyfikowanego masażystę wysyła go do domu. Płacisz za pośrednictwem aplikacji i gratyfikacja jest wliczona w cenę, więc nie musisz szukać gotówki po wyciśnięciu.

2 aplikacje, które pomogą odkrywać nowe miasta, otoczenie

31 lipca 2013 r02:13

Bouqs

Bouqs odkrył na nowo całe “zamówienie kwiatów” z myślą o zapracowanych, zamyślonych ludziach. Po pierwsze, mają stawkę zryczałtowaną za kwiaty i nie próbują sprzedać cię na tandetnych pudełkach ze słodyczami ani pluszowych misiach. Po drugie, bezpłatna dostawa: Żadna z tych tajemniczych czynności manipulacyjnych i kosztów wysyłki, które sprawiają, że cena, którą myślałeś, płacisz za kwiaty odległej pamięci. I wreszcie, odcinają kwiaty w dniu, w którym je dostarczają. Gwarantuje to, że twoje kwiaty dotrą najświeższe, jak to możliwe, i trwają przez kilka dni. Możesz to zrobić przez cały tydzień za pośrednictwem aplikacji, więc Dzień Matki nie podkrada się do Ciebie (ponownie).

Gyft

Podejrzewam, że ktokolwiek powiedział “nie spędzaj wszystkiego w jednym miejscu” nigdy nie lubił dreszczyku posiadania karty podarunkowej w ręku. Gyft ułatwia wysyłanie e-kart podarowanych e-mailem, SMS-em lub wiadomością na Facebooku, dzięki czemu możesz pokazać się z imprezą z pustymi rękami i nadal dać gościowi honorowi coś wspaniałego. Wybieraj spośród ponad 200 sprzedawców detalicznych (Starbucks, iTunes, Home Depot, Gap, Sports Authority … lista jest długa) i wysyłaj w ciągu kilku sekund. Używaj aplikacji jako wirtualnego portfela również do swoich kart podarunkowych, dzięki czemu możesz wyjąć je z portfela.

Drizly

Ding dong, czas na koktajl! Drizly dostarczy piwo, wino, napój alkoholowy i wszystkie dodatki potrzebne do zabawy lub specjalnej okazji w ciągu godziny. Wysłanie prezentu jest równie proste, jak zamówienie czegoś dla siebie – przyjdź na urodzinowy posiłek i opiekaj się deserem po deserze. Użyj swojej aplikacji, aby zapłacić (bez marż!) I napiwek z dostawcą – bez gotówki. Minimalne zamówienie to 20 USD, a dostawa to 5 USD (z wyjątkiem Nowego Jorku, gdzie na razie jest za darmo). Drizly jest dostępny na rosnącej liście miast (Austin, Baltimore, Seattle, Minneapolis i Los Angeles, aby wymienić tylko kilka), więc dobry czas może zostać obdarowany przez wszystkich.

Sezam

Sesame bierze całą pracę z kuratorski tematyczne pudełko zabawnych rzeczy, które twój giftee na pewno się spodoba. Każdy z ponad 75 tematycznych pudełek na prezenty skupia się wokół zainteresowania (golf, ogrodnictwo, piwo rzemieślnicze, miksologia) lub zabawy (robienie s’mores, dzień spa, podróżowanie lub nawet robienie selfie!). Wszystko składa się i tak łatwo zamówić jak pizzę, bezpośrednio z aplikacji. Prezenty dla dzieci, dziękuję prezenty lub opcje z okazji Dnia Matki są dostępne, a każdy z nich posiada “przewodnik po rozrywce” wyjaśniający, co jest w środku.

2 aplikacje, które pomogą Ci podróżować szybciej, taniej

24 maja 2014 r01:31

Powstanie artefaktów

Każdy wie, że możesz uderzyć zdjęcie na kubku lub koszulce i nazwać to prezentem. Ale jeśli chcesz wysłać naprawdę piękną pamiątkę, która będzie cieszyć się przez całe życie, chwyć aplikację Powstanie artefaktów i zacznij przewijać. Ułatwiają one pobieranie zdjęć z dysku twardego, Instagrama, Dropbox lub rolki zdjęć telefonu i przekształcanie ich w piękne dzieła sztuki, książki pamięci, kalendarze i wiele innych. Rozpoczęty przez dwóch fotografów, usługa ma oko na karty, projektowania i prezentacji, które sprawiają, że prezent naprawdę wyjątkowy dla każdego, czy są one shutterbug lub dumnym dziadkiem. Cyfrowe zdjęcia często marnieją na naszych telefonach, ale dzięki Powstaniu artefaktów będziesz w stanie przekształcić je w specjalny prezent.

Wszelkie inne aplikacje na prezenty, z których chcesz korzystać? Daj mi znać w komentarzach!