Pierwsza afroamerykańska kobieta, która ma biznes warty miliardy dolarów, oferuje wskazówki, jak osiągnąć sukces

Janice Bryant Howroyd wyjechała z jednego z 11 dzieci dorastających w segregowanej Karolinie Północnej do pierwszej Afroamerykanki, która ma biznes wart miliardów dolarów. W 1976 roku, gdy opuściła rodzinne miasto w 1976 roku, stała się ogromna fortuna..

Założyciel Act1 Group, wielomiliardowej firmy pracowniczej, która prowadzi działalność w 75 miastach na całym świecie, Howroyd żył według czterech zasad sukcesu. W środę podzieliła się nimi i jeszcze bardziej ze specjalną korespondentką DZISIAJ Jenną Bush Hager.

Poznaj pierwszą Afroamerykankę z biznesem wartym miliard dolarów

Jul.15.201504:40

Jej cztery główne założenia to:

1. Upewnij się, że jesteś przygotowany.

2. Zrozum, jaki jest cel.

3. Zrozum, że wszyscy ci, w szczególności członkowie rodziny, są częścią tego sukcesu.

4. Zawsze znajduj moment wdzięczności i bądź wdzięczny podczas podróży.

Howroyd założył firmę w 1978 roku, aby pomóc innym znaleźć zatrudnienie, a ideały, które zaczęła, wciąż rezonują prawie 40 lat później. Akt1 jest obecnie największą w kraju agencją zajmującą się własnością mniejszościową.

“Nigdy tego nie wyobrażałem” – powiedziała Hagerowi – “Zawsze jednak wyobrażałem sobie sukces. Widzisz ewolucję w technologii, widzisz przejrzystość, którą oferuje świat, ale fundamentalne rzeczy, z których zbudowaliśmy biznes, pozostały takie same i naprawdę uważam, że to więcej sekretu sukcesu. “

Choć obecnie istnieje ponad dziewięć milionów firm należących do kobiet, klimat był znacznie inny, gdy Howroyd wprowadził ją w latach 70. XX wieku.

“Wyjaśnijmy, klimat się zmienił, ale nie jest to słoneczna pogoda” – powiedziała – “Kobiety wciąż mają duże zapotrzebowanie na zmiany w sposobie działania świata”.

Pozytywne nastawienie jej rodziców, gdy dorastała, również odegrało kluczową rolę w jej sukcesie.

“Mam bardzo przyjemne, bardzo szczęśliwe wspomnienie z mojego dzieciństwa, ale to bardziej z powodu tego, kim byli moi rodzice” – powiedziała – “Nasi rodzice byli tak opiekuńczy, a społeczność tak się opiekowała, że ​​bardziej pracowaliśmy nad potencjałem i możliwość, niż zrobiliśmy zagrożenie lub odmowę możliwości. “

Rodzice Howroyda nauczyli ją wznosić się ponad trudny klimat segregacji w Północnej Karolinie, którą rodzina znosiła. Teraz chce zaszczepić ten optymizm i upodmiotowienie we własnych dwojgu dzieciach.

“Chciałbym tu usiąść i zabrzmieć całkiem nieźle, a ja nie wyciągam strun skrzypcowych, żeby ludzie płakali z tego, jak dorastałem” – powiedziała. “Jednak rzeczywistość jest taka, szorstkie, było brzydkie i nigdy nie powinno tak być. Moja mama zawsze nam mówiła: “Aby być wybitnym, czasami musisz się wyróżniać”, więc wyrosłem z tego korzenia, który naprawdę działa naprzód, nie będąc powstrzymanym. “

Pomimo całego sukcesu, ma ciągłe pragnienie poprawy.

“Czuję się pod pewnymi względami, nowszy i świeższy niż ja, kiedy zaczynałem moją firmę” – powiedział Howroyd – “Wierzę, że to dlatego, że im więcej się uczysz, tym więcej chcesz wiedzieć.”

Howroyd podzieliła się także swoimi motto z jej osobistym życiem i celami pracy z Hagerem.

“Nigdy nie idź na kompromis, kim jesteś osobiście, aby stać się tym, kim chcesz być zawodowo” – powiedziała.

Jeśli chodzi o pracę, “Dyscyplina” nie jest brudnym słowem. “