Oprah Winfrey robi facebookowy czat na żywo

Nastrój na Facebooku czwartek, 8 września, aby obejrzeć i posłuchać pierwszego na żywo czatu autorstwa Oprah Winfrey na portalu społecznościowym.

Jednogodzinne wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 13:30. PT / 4: 30 pm. ET. Jeśli chcesz zadać pytanie o gwiazdę, możesz opublikować je tutaj i przejść do strony Facebook Live, aby obejrzeć transmisję wideo z 8 września..

Pojawienie się “jest zbieżne z spotkaniem przemysłowym Winfrey w domu COO na Facebooku Sheryl Sandberg z prezesem Twittera Dickiem Costolo i innymi wielkimi nazwiskami ze świata online, aby dowiedzieć się, jak zwiększyć ruch na słabnącej stronie Winfrey, Oprah.com, “, w którym użytkownicy odeszli, odkąd jej program telewizyjny zakończył się w maju, zauważa The Hollywood Reporter. “Choć strona Winfrey pokazała w lipcu comScore w wysokości zaledwie 2,4 miliona unikalnych użytkowników, jej oficjalna strona na Facebooku ma prawie 6,3 miliona fanów.” Czat na żywo bez wątpienia ma na celu przyciągnięcie niektórych fanów z powrotem na Oprah.com. “

Jednak strona Twittera Twittera jest silna; ona ma 7,2 miliona obserwujących na blogu o krótkich wiadomościach i jest 12. najbardziej naśladowaną osobą na świecie, według Twitter Counter – za Lady Gagą, Justinem Bieberem, prezydentem Barackiem Obamą, Katy Perry, Kim Kardashian, Britney Spears, Shakirą, Taylor Swift, Ashton Kutcher, Ellen DeGeneres i Rihanna.

Powiązane historie:

  • Honorowe Oscary dla Oprah Winfrey, James Earl Jones
  • Facebook staje się linią ratunkową Vermont
  • Serwis muzyczny Facebooka z Spotify w pracach?
  • Użytkownicy Facebooka wielcy zaufania, bliskie związki: nauka

Sprawdź Technologa, Gadgetbox, Digital Life i In-Game na Facebooku oraz na Twitterze, obserwuj Suzanne Choney.