Nieudane spotkanie z Facebookiem prowadzi do nieprzyjaznego, podpalenia

Złe rzeczy mogą się zdarzyć, gdy wysyłasz zaproszenia na Facebooku.

W najbardziej niesławnych przypadkach chaos powstały po zaproszeniach na Facebook Event spowodowało zbyt wielu gości. Właśnie tego lata niemiecka nastolatka “słodka 16” skończyła się kwaśno, gdy zaniedbała, aby oznaczyć wydarzenie na Facebooku jako “prywatne”. Pojawiło się ponad 1600 “gości”, co doprowadziło do wysłania 100 policjantów, by uciszyć tłum. 

W ubiegłym roku nastolatek w Anglii stracił prawa do korzystania z komputera, gdy ponad 21 000 użytkowników Facebooka wzięło udział w wydarzeniu na Facebooku, które opublikowała na 15 urodziny. Ta impreza została odwołana, ale gliniarze byli czujni na wypadek, gdyby pojawił się tłum, i to z ważnej przyczyny. Wcześniej tego roku inne brytyjskie nastolatki otwarte na Facebooku spowodowały 50 niechcianych gości, którzy zniszczyli dom swoich rodziców.

Tutaj, w USA, zaproszenie na Facebooku może doprowadzić do spalenia garażu – i gorzkiego Facebooka – do przyjaźni – nie dlatego, że pojawiło się zbyt wiele osób. Raczej mało ktokolwiek w RSVP.

Dotyczy to również “dorosłych”.

Jennifer Christine Harris, lat 30, jest przetrzymywana w obligacjach o wartości 100 000 USD za szarżę pierwszego stopnia w Des Moines, w więzieniu w hrabstwie Polka w Iowa po pożarach 27 października, które wybuchły w garażu byłej BFF Nikki Rasmussen w Harrisie i jej męża , Jim, Kiedy oficerowie zapytali Jima, kto mógłby chcieć zranić jego rodzinę, to Jennifer “Jen” Harris – długoletnia przyjaciółka żony i druhna na weselu – przyszła mi do głowy, że raporty Rejestru Des Moines.

“Obaj nie są już przyjaciółmi ze względu na spór o Facebooka” – opisuje raport policyjny. “Według Nikki, Jen jest na nią zła, ponieważ zakończyła ich przyjaźń na Facebooku.” W rzeczywistości Nikki nie tylko nie zaprzyjaźniła się z Jen, ona również ją zablokowała.

Więc co poszło tak okropnie źle?

Wszystko zaczęło się, gdy “Jen poprosiła Nikki, by utworzyła wydarzenie na Facebooku na imprezę”, na temat jej urodzin, raporty rejestru. Które Nikki zrobiła. Niestety, “było dużo” odmów “,” na zaproszenie na Facebooku, a rzeczy poszły na południe.

Według Nikki, “nie było wystarczająco dużo czasu” na zaplanowanie imprezy. Mimo to, Jen “powiedziała o mnie straszne rzeczy na Facebooku” – powiedziała Nikki w Rejestrze. “Zaprzyjaźniłem się z nią i ją zablokowałem, więc nie mogłem zobaczyć, co ona mówi, ale mieliśmy wspólnych przyjaciół, którzy mogli to zobaczyć.”

Być może ci wspólni przyjaciele byli bezinteresowną, pomocną osobą, jaką można znaleźć w liceum, taką, która podzielała wszelkie rzekomo okropne rzeczy, które Jen nadal mówiła o swoim byłym BFF na Facebooku, ponieważ wiesz, że zawsze działa dobrze dla wszystkich zaangażowanych stron:

W raporcie wspomina się także o “fałszywym koncie na Facebooku”. Ale detektyw policji Jack Kamerick powiedział tylko, że zawierał “problemy z Facebookiem i utrzymywał budowanie i budowanie oraz wysyłane wiadomości tekstowe”.

Policja twierdzi, że śledztwo popiera to podejrzenie.

Żadne słowo po stronie Jen opowieści o pożarze, który zawalił dach garażu, albo samochody, na które wylądował – nie wspominając już o innych przedmiotach tam przechowywanych. Ale wygląda na to, że impreza jest popiersie.

przez DesMoinesRegister.com

Więcej o denerwującym sposobie, w jaki teraz żyjemy:

  • Czy Google udostępnia twoje komentarze na Facebooku?
  • Dzieci wciąż kłamią, aby dostać się na Facebooka, rodzice nadal są z tym w porządku
  • Amish-sexter zatrzymany za niepoprawny seks zaprosił dziewczynę, 12 lat

Helen A.S. Popkin idzie bla bla bla o Internecie. Powiedz jej, aby wykonała prawdziwą pracę na Twitterze i / lub Facebooku. Również Google+.