Jessica Alba broni Honest Company, opowiada nową rolę “Mechanic: Resurrection”

Nie ma wątpliwości, że Jessica Alba poważnie kopie tyłek w swoim nowym filmie akcji z Jasonem Stathamem, “Mechanik: Zmartwychwstanie”.

Ale poza planem filmowym walczyła z inną bitwą, w formie procesów sądowych nakładanych na jej produkty gospodarstwa domowego, The Honest Company.

Jessica Alba mówi “Mechaniczne zmartwychwstanie”, broni uczciwej firmy

25 sierpnia 2016 r05:59

“Oczywiście, chcemy, aby nasi klienci mieli najlepsze doświadczenia z naszą marką” – powiedział Alba TODAY podczas wizyty w czwartkowym studio.

Uczciwy wszedł pod ostrzałem we wrześniu ze sprawą pozwów zbiorowych, która twierdziła, że ​​jest zwodnicza w oznaczaniu swoich produktów “naturalnymi”.

Firma, którą Alba założyła w 2011 r. Jako ekologiczny dostawca dóbr konsumpcyjnych, takich jak mydła, kremy na słońcu i produkty dla dzieci, została również oskarżona w kwietniu, twierdząc, że jej formuła dla niemowląt nie była tak naprawdę organiczna..

Jessica Alba
Jessica Alba z niektórymi swoimi produktami w kwietniu 2015 r. W Los Angeles.Stefanie Keenan / Getty Images

WIĘCEJ: uczciwa firma Jessiki Alba wniosła pozew o “naturalne” roszczenia

Ale Alba odsunęła na bok kontrowersję DZISIAJ.

“Jeśli organizacja chce uświadomić swoją sprawę, jestem łatwym celem, a nasza marka jest łatwym celem, oczywiście dlatego, że dostaję inny rodzaj uwagi niż inne marki”, powiedziała. “To po prostu coś, co się dzieje.”

W mediach społecznościowych osoby fizyczne skarżyły się, że krem ​​przeciwsłoneczny z filtrem SPF 30 spowodował oparzenia. Krem przeciwsłoneczny został przeformułowany i przepakowany w 2015 roku.

Alba broniła swoich produktów, mówiąc: “Nasi klienci są na tyle sprytni, aby prowadzić badania i zrozumieć integralność naszych produktów, jesteśmy przy naszych składnikach, skuteczność produktów i jesteśmy dość optymistyczni, że wygrywamy każdy przypadek . “

Jessica Alba
Alba with Honest Company środek do prania w 2014 roku.Stefanie Keenan / Getty Images for Target

WIĘCEJ: Jessica Alba w “Uczciwej kompanii”, pracując w męskim świecie: “Wiem, czego pragną kobiety”

Twierdzenia, jak powiedziała, były “bezpodstawne”.

“Gdybym był na ich stanowisku, prawdopodobnie spróbowałbym rzucić światło na moją sprawę, nie ma łatwiejszej drogi niż ktoś taki jak ja”, powiedziała. “To tylko nagłówek”.

Najwyraźniej praca nad zestawem zdjęć akcji zaostrzyła aktorkę w świecie biznesu.

Dla “mechanika” Alba mówi, że satysfakcjonujące było “móc zobaczyć żeńską przewagę, nie tylko być damą w niebezpieczeństwie, ale dostać się tam i wykonać akcję i kopnąć w tyłek”.

I na koniec widzi srebrną podszewkę w obłoku kontrowersji.

“Daje naszym klientom możliwość wypowiedzenia się i znalezienia się za nami” – powiedziała. “Oni po prostu kochają [uczciwe produkty] … To spełnienie marzeń.”

“Mechanik: Resurrection” otwiera się w kinach 26 sierpnia.

Śledź Randee Dawn na Twitterze.